newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 22 września 2019
21.05.2019r...

XXVII edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019

XXVII edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019, odbędzie się w dniach 21-23 maja 2019 r. w Bydgoszczy, organizatorem jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”.
Fot. Targi WOD-KAN
Fot. Targi WOD-KAN

Wystawa od lat jest najważniejszym na krajowym rynku oraz jednym z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Co roku uczestniczy w niej 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.
--
REKLAMA:
--
Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wstęp na targi jest wolny, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność wśród zwiedzających. Imprezie towarzyszą konferencje organizowane przez wystawców, wydarzenia przygotowane przez organizatorów, oraz branżowe konkursy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania. Dzięki wieloletniej tradycji Targi są profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo – kanalizacyjnej i ochrony środowiska.

źródło: Targi WOD-KAN

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d