newsletter reklama projekty domów forum
piątek 23 sierpnia 2019
15.05.2019r...

Współzałożyciel Ceramiki Paradyż z medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości

8 maja w Warszawie odbyła się uroczystość uhonorowania medalami 100-lecia Odzyskania Niepodległości 34 najbardziej zasłużonych osób dla polskiej gospodarki. W gronie wyróżnionych przedsiębiorców znalazł się Stanisław Tępiński, współwłaściciel i współzałożyciel Ceramiki Paradyż.
Fot. Ceramika Paradyż
Fot. Ceramika Paradyż
Fot. Ceramika Paradyż
Fot. Ceramika Paradyż

Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości to polska odznaka okolicznościowa ustanowiona uchwałą Rady Ministrów z dnia 8 maja 2018 roku dla uczczenia 100-lecia Odzyskania Niepodległości oraz na pamiątkę odrodzenia Państwa Polskiego. Wyróżnienie jest przyznawane osobom, które działają na rzecz krajowej gospodarki i budują rozpoznawalność polskiej marki za granicą. Choć obecnie zarządzanie firmą sprawuje już kolejne pokolenie rodziny Tępińskich, prezes senior w znacznym stopniu przyczynił się do obecnego sukcesu przedsiębiorstwa. – Nieustanny rozwój Ceramiki Paradyż był i jest możliwy nadal dzięki zaangażowaniu i pracy wszystkich pracowników firmy i to w ich imieniu dziś przyjmuję tę nagrodę. Cieszy mnie ogromnie, że w roku jubileuszu naszej działalności otrzymaliśmy to wyjątkowe wyróżnienie, które potwierdza imponujący rozwój naszego przedsiębiorstwa – powiedział Stanisław Tępiński po wręczeniu mu medalu.
--
REKLAMA:
--
Odznaczenia w imieniu Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego wręczyła Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz. Ceramika Paradyż od trzech dekad napędza polskie wzornictwo tworząc i dostarczając Klientom na całym świecie innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości, przyczyniając się do tym samym rozwoju polskiej gospodarki.

źródło: Ceramika Paradyż

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d