newsletter reklama projekty domów forum
sobota 24 sierpnia 2019
15.05.2019r...

Oczyszczacze powietrza Blueair otrzymały rekomendację Asthma Allergy Nordic (AAN)

Asthma Allergy Nordic (AAN) - to stowarzyszenie organizacji, które zajmuje się astmą i alergiami w Norwegii, Szwecji i Danii. Wszystkim osobom cierpiącym na astmę, alergie i problemy z oddychaniem AAN zaleca oczyszczacze z serii Blueair Classic.
Fot. Blueair
Fot. Blueair
Fot. Blueair
Fot. Blueair

Obecnie około 30% ludzi na świecie ma objawy chorób alergicznych. Naukowcy twierdzą, że zachodzące zmiany klimatu, charakteryzujące się m.in. rosnącymi temperaturami, wydłużą okres wegetacji i pylenia roślin, przez co chorzy będą znacznie dłużej narażeni na kontakt z alergenami. Badania wskazują, że do 2050 r. liczba osób cierpiących na alergie w Europie podwoi się. Najbardziej dotknięci alergiami, będą mieszkańcy dużych miast, gdyż drażniące działanie zanieczyszczeń powietrza nasilą skutki alergii.

Fot. Blueair
Fot. Blueair
Mając niewielki wpływ na jakość powietrza zewnętrznego, jednym z najskuteczniejszych rozwiązań jest stosowanie specjalistycznych urządzeń do oczyszczania powietrza wewnętrznego. W okresach wysokich stężeń oczyszczacze powietrza, przy właściwym ich użytkowaniu, ograniczą narażenie na szkodliwy wpływ alergenów i zanieczyszczeń.

Zalecenia Asthma Allergy Nordic dotyczą stosowania Blueair Classic 405 / Blueair Classic 480i działającego na prędkości 2, maksymalnego rozmiaru pomieszczenia 40m2 i oraz Blueair Classic 605 / Blueair Classic 680i działającego na prędkości 1, maksymalnego rozmiaru pomieszczenia 72m>sup>2.
--
REKLAMA:
--
Dzięki unikalnej technologii HEPASilent, która usuwa 99,97% wszystkich cząstek zawieszonych w powietrzu o wielkości do 0,1 mikrona, w tym pyłków, dymu, kurzu, pleśni, zarodników, bakterii, wirusów i alergenów domowych, oczyszczacze powietrza Blueair pomagają w złagodzeniu objawów alergii.

źródło: Blueair

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d