newsletter reklama projekty domów forum
piątek 23 sierpnia 2019
11.04.2019r...

Nagroda Red Dot 2019 dla kasety slimBit Wiha

Producent narzędzi ręcznych Wiha został nagrodzony wyróżnieniem Red Dot Award: Product Design 2019. Jego nowe kasety slimBit otrzymały nagrodę Red Dot, którą prestiżowe jury przyznaje wyłącznie produktom odznaczającym się wyjątkowym wzornictwem.
Fot. Wiha
Fot. Wiha

Dzięki nowym kasetom slimBit na 6 lub 12 slimBitów Wiha stworzyła kompaktową opcję, która ułatwia transport, wyjmowanie i przechowywanie. Produkt opracowano głównie w celu zapewnienia użytkownikom odczuwalnego komfortu podczas codziennej pracy ze slimBitami. W dużych zestawach, w dwóch kasetach po sześć sztuk przechowywanych jest łącznie 12 slimBitów o różnych profilach. Dzięki temu użytkownicy mogą bezpiecznie i w łatwy sposób przenosić ze sobą slimBity. Po otwarciu, pudełka gwarantują optymalną widoczność profili śrubowych, co pozwala na szybki wybór.

Fot. Wiha
Fot. Wiha

Praktyczny zaczep na pasek umożliwia wykonywanie tej czynności za pomocą jednej ręki. SlimBity Wiha charakteryzują się bezpieczeństwem podczas prac pod napięciem oraz smukłym kształtem, co jest szczególnie korzystne w zastosowaniach w branży elektrycznej. Nowe rozwiązanie Wiha zostało opracowane w oparciu o nową wiedzę rynkową i badania opinii użytkowników, w celu zaoferowania im funkcjonalnego i przydatnego rozwiązania. „Nagroda Red Dot potwierdza wysoką jakość wzornictwa. Jesteśmy bardzo dumni, że nasze podejście do projektowania narzędzi zostało po raz kolejny docenione i uhonorowane przyznaniem nagrody Red Dot”, mówi Ronny Lindskog, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Marketingu Wiha.

Profesor dr Peter Zec, inicjator i Dyrektor Generalny nagrody Red Dot, również chwalił zwycięzców: „Chciałbym pogratulować zwycięzcom ich wielkiego sukcesu. Fakt, że ich produkty były w stanie sprostać surowej ocenie jury, świadczy o doskonałej jakości wzornictwa. Zwycięzcy wyznaczają w ten sposób wiodące trendy w branży wzornictwa i pokazują, w jakim kierunku branża powinna zmierzać w przyszłości”.
--
REKLAMA:
--
Nagroda Red Dot Award: Product Design jest jednym z największych na świecie konkursów wzornictwa. W 2019 roku projektanci i producenci z 55 krajów zgłosili do nagrody ponad 5500 produktów. Międzynarodowe jury, składające się z doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin, od ponad 60 lat zbiera się, aby odkrywać najlepsze projekty. Podczas kilkudniowego procesu oceny przywiązują dużą uwagę do takich kryteriów jak stopień innowacyjności, funkcjonalność, forma, trwałość i ergonomia produktu.

źródło: Wiha

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d