newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 26 marca 2019
15.03.2019r...

Wpust podłogowy „Der Ultraflache 54“ od Kessel

Specjalista w zakresie odwadniania, firma KESSEL, rozszerza swój asortyment wpustów podłogowych do pryszniców o nowy model: „Der Ultraflache 54“, który posiada najniższą konstrukcję na rynku i uzupełnia serię „Der Ultraflache 79“.
Wpust o najniższej zabudowie na rynku: „Der Ultraflache 54“. Fot. Kessel
Wpust o najniższej zabudowie na rynku: „Der Ultraflache 54“. Fot. Kessel
Liczba w nazwie oznacza wysokość korpusu bez nasadki. Nowe wpusty podłogowe stworzone zostały do użytku w nowo budowanych obiektach oraz przy remontach obiektów już istniejących. Dzięki kompaktowej konstrukcji nadają się szczególnie do natrysków bezprogowych. Posiadają boczny odpływ, wyjmowany syfon montowany w nasadce oraz, w zależności od modelu, dołączoną do zestawu lub fabrycznie zamontowaną matę hydroizolacyjną bądź zaciskany kołnierz z zamontowaną matą hydroizolacyjną. W ten sposób możliwe jest wykonanie w sposób łatwy i pewny uszczelnień alternatywnych zgodnych z normą DIN 18534-1 dla klasy działania wody do W3-I.
--
REKLAMA:
--

Nieskomplikowana zabudowa dzięki dopasowanemu osprzętowi

KESSEL dzięki szerokiemu asortymentowi oferuje wiele możliwości zastosowania wpustów w różnych sytuacjach budowlanych, jako że wpusty łazienkowe Der Ultraflache dostępne są w wysokościach całkowitych zabudowy w zakresie: 63 – 121 mm (Der Ultraflache 54), 88 – 145 mm oraz 129 – 184 mm (Der Ultraflache 79) . Poza tym do wpustów oferowany jest odpowiednio dostosowany osprzęt jak chociażby mechaniczny, łatwy do czyszczenia syfon z zamknięciem wodnym i zabezpieczeniem przeciwzalewowym. Zapobiega on rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów i w połączeniu z ryglowaną nasadką Lock&Lift stanowi niezawodne zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym do 0,1 bara. Dodatkowo instalatorzy mają do dyspozycji nowe elementy ułatwiające montaż. Za ich pomocą możliwe jest dokładne wypozycjonowanie korpusu i w ten sposób zapewnienie dokładnej zabudowy.

źródło: KESSEL

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d