newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 27 maja 2019
14.03.2019r...

Nagroda TOP DESIGN award 2019 dla firmy Franke

Bateria filtrująca na kapsułki Franke Vital zdobyła nagrodę TOP DESIGN 2019 award w kategorii kuchnia. Jury doceniło umiejętne połączenie innowacyjnej technologii z prostym, uniwersalnym wzornictwem. Model można obejrzeć na wystawie finalistów konkursu odbywającej się w ramach targów Arena Design w Poznaniu do 15 marca.
Fot. Franke
Fot. Franke
Fot. Franke
Fot. Franke

Międzynarodowy konkurs TOP DESIGN award promuje wzornictwo na najwyższym poziomie. Już zakwalifikowanie się do grupy finalistów wskazuje na zaawansowany wzorniczo i jakościowo charakter produktu. W kolejnym etapie jego oceny dokonuje niezależne jury złożone z wybitnych specjalistów w dziedzinie designu. Konkurs TOP DESIGN towarzyszy poznańskim targom Arena Design, jednej z najważniejszych imprez branży wyposażenia wnętrz w Polsce. Tradycyjnie już pierwszego dnia targów ogłaszane są wyniki konkursu, w którym w tym roku nagrodę w kategorii kuchnia zdobyła bateria filtrująca na kapsułki Franke Vital. Jury doceniło umiejętne połączenie w niej innowacyjnej technologii z prostym, uniwersalnym wzornictwem. Wystawa Arena Design odbywa się podczas targów Meble Polska w dniach 12-15 marca 2019 w Poznaniu.

Bateria Vital to nie tylko jedna z nowości Franke, lecz przede wszystkim przełomowe rozwiązanie. W odróżnieniu od podobnych urządzeń, Vital wyposażony jest w kapsułkowy system filtracji wody zintegrowany z samą baterią. Zatem nie wymaga montażu żadnych dodatkowych urządzeń pod zlewozmywakiem. Bateria zapewnia stały dostęp do znakomitej jakości wody i pozwala na rezygnację z kupowania wody butelkowanej. Oznacza to większą wygodę, a także przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Innowacyjny filtr kapsułkowy wystarcza do przefiltrowania 500 litrów wody.
--
REKLAMA:
--
Technologia Franke pozwala na usunięcie 99,9% bakterii i wirusów. Woda pozbawiona jest osadów i rdzy, a przy okazji również mikrocząsteczek plastiku. Konieczność wymiany wkładu filtrującego sygnalizuje dioda, a same filtry będzie można zamówić przez Internet z dostawą do domu. Baterie Vital dostępne będą w trzech wersjach i dwóch różnych kombinacjach kolorów: chrom/ciemnoszary metalik oraz czarny mat/stal. Bateria dostępna będzie od kwietnia w cenie od 1500 zł.

źródło: Franke

d