newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 27 stycznia 2020
15.01.2019r...

Domowe biuro z charakterem? Postaw na designerskie krzesło!

Domowe biuro, które najczęściej zlokalizowane jest w gabinecie, to miejsce, w którym wpadasz w wir pracy. Od tego jak je urządzisz zależy też w dużej mierze Twoja codzienna motywacja! Lubisz styl z charakterem? Zobacz, o co zadbać, by pracować w pięknym i designerskim otoczeniu!
Fot. DOT DESIGN
Fot. DOT DESIGN

Postaw na porządne biurko i stylowe krzesło!

Biurko to obowiązkowy element każdego domowego biura. Bez niego nie wyobrażasz sobie pracy. Postaw na wygodny, praktyczny mebel, dzięki któremu możliwa będzie wydajna praca. Jego wielkość wybierz zależnie od własnych upodobań. Jeśli lubisz dobrą organizację, to z większym blatem i wieloma szufladami na pewno przypadnie Ci do gustu! Pamiętaj także, że ważnym elementem jest krzesło. Aby nadać aranżacji charakteru, wybierz designerskie krzesła najnowszymi trendami. Lekkości pomieszczeniu dodadzą np. te zupełnie przezroczyste bądź designerskie, z akcentami z drewna w naturalnym kolorze. Wybór jest ogromny, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Organizacja w pięknym wydaniu

Jeśli domowe biuro, to także odpowiednia jego organizacja. Dokumenty, sprzęt elektroniczny czy artykuły papiernicze - to wszystko musi mieć swoje miejsce! Aby aranżacji nadać charakteru, koniecznie określ styl, w jakim urządzisz strefę organizacji. Możesz wydzielić ją nad biurkiem i stworzyć jednocześnie niebanalną dekorację. W nowoczesnych wnętrzach sprawdzą się organizery nad biurkiem z metalowymi elementami. Jeśli chodzi o kolorystykę - niebanalności na pewno dodadzą odcienie złota bądź różu, które w połączeniu z modnymi grafikami prezentują się wręcz obłędnie!

Urozmaicona strefa książek

W domowym biurze najczęściej urządzana jest także domowa biblioteczka. Nie chcesz mieć wyłącznie nudnych regałów z książkami w tym pomieszczeniu? Wygospodaruj pojedyncze półki na strefę dekoracyjną.
--
REKLAMA:
--

Co umieścić na regałach?:

- designerskie, minimalistyczne grafiki,
- stojące dekoracje,
- wszelkie pudełka, które będą jednocześnie ozdobą i sprytnym schowkiem.

Tego typu akcenty w domowym biurze sprawią, że stanie się ono jednym z ulubionych miejsc w Twoim domu. Zadbaj w nim nie tylko o ład i porządek, ale i odpowiedni nastrój do pracy. Stwórz niebanalne aranżacje i każdego dnia motywuj się do działania!

źródło: Materiał partnera

Artykuły podobne:

d