newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 16 czerwca 2019
11.01.2019r...

Ceramika Paradyż ponownie zagra z WOŚP

Już w niedzielę 13 stycznia odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od wielu lat w akcję włącza się Ceramika Paradyż, która przekazała na aukcje wyjątkowe okolicznościowe płytki ceramiczne z grafiką tegorocznego finału.
Fot. Ceramika Paradyz
Fot. Ceramika Paradyz
W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra i organizuje zbiórkę pieniędzy pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Po raz kolejny w akcję włączyła się Ceramika Paradyż, która przygotowała do licytacji limitowaną serię piętnastu okolicznościowych płytek ceramicznych z grafiką oraz logotypem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkie egzemplarze zostały własnoręcznie podpisane przez Jurka Owsiaka i oprawione w passe-partout. Płytki okolicznościowe w formacie 25x40 cm wyprodukowano w technologii 3-krotnego wypału. W celu uzyskania niepowtarzalnego efektu wizualnego płytek użyto past sitodrukowych, które pokryte zostały specjalną granilią transparentną.
--
REKLAMA:
--
Licytacja płytek okolicznościowych możliwa będzie w serwisie Allegro oraz w 12 sztabach: w Warszawie, Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim, Opocznie, Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie, Gdyni, Wrocławiu, Krakowie, Opolu, Poznaniu, a także Szczecinie. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje zbiórkę mającą na celu uzyskanie pomocy dla szpitali dziecięcych z oddziałami II i III stopnia referencyjności. Ich kluczowym zadaniem jest dokonanie specjalistycznej diagnozy oraz udzielenie pomocy medycznej najbardziej chorym dzieciom. W szpitalach tego typu bardzo istotną kwestią jest nowoczesne wyposażenie, które pozwoli na jak najdokładniejszą diagnozę oraz wsparcie w leczeniu bardzo skomplikowanych przypadków.

źródło: Ceramika Paradyż

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d