newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 16 czerwca 2019
10.01.2019r...

Proste i tanie rozwiązania, które umożliwią stworzenie modnego wnętrza

Szczególną uwagę przywiązujemy do tych elementów, które ze względów praktycznych i cenowych wymieniamy bardzo rzadko, a do których należą również drzwi.
Fot. Invado
Fot. Invado

Minimalizm to podstawa

Niewidoczna ościeżnica Sara Pro sprawia, że drzwi stanowią jedną płaszczyznę ze ścianą. Dzięki temu rozwiązaniu, które staje się coraz popularniejsze w aranżacji wnętrz, pomieszczenie optycznie zyskuje na wielkości i lekkości.

Drzwi Norma Decor dedykowane niewidocznej ościeżnicy Sara Pro można malować na dowolnie wybrany kolor. Dzięki temu, nadając im barwę identyczną jak ściana, uzyskujemy jednolitą płaszczyznę, która stanowić będzie idealne tło aranżacyjne dla mebli czy dodatków.

Fot. Invado
Fot. Invado

Odrobina szaleństwa

Gdy zapragniemy odmiany z nutką aranżacyjnego szaleństwa, możemy w bardzo prosty sposób zmienić naszą ścianę w małe dzieło sztuki. Pomogą nam w tym specjalne naklejki lub tapety, za sprawą których minimalistyczna ściana zamieni się w obraz, stanowiący kulminacyjny punkt aranżacyjny wnętrza. W wyborze tematyki owego „obrazu” ogranicza nas jedynie wyobraźnia.
--
REKLAMA:
--

Rośliny nie tylko w doniczkach

Jednym z aktualnych trendów w wyposażeniu wnętrz są motywy roślinne, które pojawiają się nie tylko na tkaninach, meblach czy dodatkach.

Przeskalowane roślinne wzory umieszczone na ścianach odmienią wnętrze, tworząc w ten sposób przewodni motyw całej aranżacji. Dzięki nim pomieszczenia zyskają na wyrazistości i dodatkowo doskonale wpłyną na samopoczucie domowników.

Fot. Invado
Fot. Invado

Słowa mają moc

Wielbicielom typografii polecamy zabawę liternictwem i mocnymi kontrastami.
Tapety bądź naklejki z literami, wyrazami lub całymi zdaniami nadadzą przestrzeni indywidualizmu, wyrażając jednocześnie osobowość domowników.

Napisy, cytaty mogą przybierać różną formę i zajmować różną powierzchnię – od tapety na całej ścianie po naklejkę, którą umieścimy w wybranym przez siebie miejscu.

Typografia na ścianach to rozwiązanie, które nada wnętrzu wyrazistego rysu.

źródło: Invado

Artykuły podobne:

d