newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 16 czerwca 2019
09.01.2019r...

Kosa spalinowa na kołach Handy TMK 52K od firmy Krysiak

Kosa spalinowa na kołach Handy TMK52K od firmy Krysiak to innowacyjne połączenie kosy spalinowej i kosiarki. To dzięki wyposażeniu urządzenia w układ jezdny z dwoma kołami, co zdecydowanie poprawia komfort użytkowania. Swoista hybryda idealnie sprawdzi się na dużych przestrzeniach oraz przy dokaszaniu trawy wokół drzewek i murków oraz w rowach i na pochyłościach powyżej 20 stopni, gdzie ze względu na wysokość darni i ukształtowanie terenu zwykła kosiarka nie znajdzie zastosowania.
Fot. Krysiak
Fot. Krysiak
Kosa umożliwia cięcie zarówno przy pomocy żyłki (przycinanie trawy dookoła drzew i przy chodnikach), jak również za pomocą tarczy tnącej (koszenie trawy, chwastów, lekkiej roślinności). Urządzenie o wadze 13,15 kg wyposażone jest w wydajny silnik 2-suwowy o mocy 2,6 KM i pojemności 52 cm3, tarczę 25,5 cm oraz głowicę żyłkową o średnicy cięcia 40 cm, co daje nam pewność, że kosa poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dzięki konstrukcji opartej na dużych kołach i wygodnemu uchwytowi, nie ma konieczności noszenia kosy na uprzęży, co w połączeniu z możliwością regulacji wysokości uchwytu kierownicy, zdecydowanie minimalizuje problem przeciążenia pleców u obsługującego sprzęt. Wyjątkowa budowa urządzenia i niskie umieszczenie silnika redukuje także docierający do operatora hałas i drgania.
--
REKLAMA:
--
Nowość w ofercie firmy Krysiak na sezon 2019 to świetne rozwiązanie dla wymagających, które zdecydowanie ułatwi pracę w ogrodzie i na nieużytkach.

Specyfikacja techniczna:

Pojemność silnika: 52 cm3;
Maksymalna moc silnika: 2,6 KM;
Pojemność zbiornika mieszanki paliwowej: 1,2 L;
Waga netto: 13,15 kg;
Średnica cięcia tarczą tnącą: 255 mm;
Rodzaj tarczy tnącej: 3-zębowa metalowa tarcza;
Średnica cięcia głowicą żyłkową: 400 mm;
Grubość żyłki tnącej: 2,4 mm;
Rodzaj głowicy żyłkowej: półautomatyczna z podwójną żyłką.

Cena: 525 zł brutto.

źródło: Krysiak

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d