newsletter reklama projekty domów forum
sobota 25 maja 2019
06.12.2018r...

Roto Aluvision na targach BAU 2019

W dniach 14-19 stycznia 2019 r. eksperci Roto zaprezentują innowacyjne systemy okuciowe: standardowe oraz specyficzne rozwiązania, tworzone na potrzeby konkretnych wymagań konstrukcyjnych.
Fot. Roto
Fot. Roto

W budownictwie obiektowym rośnie zapotrzebowanie na duże okna i drzwi balkonowe z aluminium spełniające indywidualne kryteria projektowe. Dobór odpowiednich rozwiązań wymaga ścisłej współpracy pomiędzy architektami, projektantami fasad, dostawcami systemów i producentami ślusarki. Indywidualne doradztwo realizowane przez Roto w zakresie tworzenia systemów okuć do okien i drzwi, odpowiadających konkretnym potrzebom, będzie jednym z głównych tematów prezentacji marki podczas Międzynarodowych Targów BAU 2019. Wydarzenie jest jednym z najważniejszych spotkań producentów fasad i okien z aluminium na świecie.

Inspiracje światową architekturą

Odwiedzający stoisko Roto na BAU 2019 będą mogli zobaczyć najnowsze, najbardziej prestiżowe realizacje obiektowe na świecie. Zewnętrzne ściany stoiska utworzą wielkoformatową powierzchnię projekcyjną, na której w postaci filmów wyświetlane będą unikatowe fasady, zaprojektowane przez znanych architektów. Na obszarze o 260 m2 eksperci Roto Aluvision udzielać będą wszelkich informacji na temat technologii oraz nietypowych rozwiązań, stworzonych przez renomowanych projektantów w ciągu ostatnich dwóch lat.
--
REKLAMA:
--

Nowatorskie systemy szyte na miarę

W nadchodzących targach BAU udział weźmie międzynarodowa grupa ekspertów Roto Aluvision, wspierająca producentów i inwestorów w zakresie tworzenia zaawansowanych systemów okuć dla realizacji obiektowych. Na stoisku prezentowane będą nowości, a także pełen asortyment zaawansowanych rozwiązań Roto. Bogata oferta producenta obejmuje innowacyjne okucia do okien i drzwi z aluminium Roto AL i Roto AL Designo, szeroki wybór klamek, zamków drzwiowych, akcesoriów do szklenia oraz profili uszczelniających. Dzięki kompleksowej palecie rozwiązań standardowych, Roto dostarcza indywidualne systemy do najbardziej nowatorskich projektów. Jako ceniony partner architektów, inwestorów i producentów zapewnia pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji - od pomysłu do realizacji.

Eksperci Roto Aluvision są do dyspozycji odwiedzających w dniach od 14-19 stycznia 2019 r. w hali C1 na stoisku nr 319.

źródło: Roto

d