newsletter reklama projekty domów forum
sobota 25 maja 2019
05.12.2018r...

Nowa linia GROHE Essence

Linia GROHE Essence została stworzona z myślą o osobach ceniących stylowe wzornictwo i pragmatyzm. Armatura charakteryzuje się harmonijną stylistyką i zapewnia szereg innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na komfort użytkowania oraz wieloletnią eksploatację.
Nowa linia GROHE Essence
Nowa linia GROHE Essence


Fot. Grohe
Fot. Grohe

GROHE wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do tworzenia produktów, dzięki czemu wyróżniają się one trwałością. Jedną z nich jest mechanizm tworzenia powłoki zwany PVD. Polega on na osadzaniu się z fazy gazowej przy wykorzystaniu zjawisk fizycznych, co gwarantuje, że powłoka będzie trzy razy twardsza i bardziej odporna na zarysowania. Proces umożliwia również uzyskanie doskonale połyskującego złota czy wyrafinowanej powłoki ze stali nierdzewnej.

Nowa linia GROHE Essence
Fot. Grohe
Fot. Grohe

Fot. Grohe
Fot. Grohe
Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów, kolorów i wykończeń, kolekcja GROHE Essence rozpieszcza mnogością rozwiązań. Bogaty wachlarz produktów – od baterii, poprzez prysznice, na akcesoriach kończąc – jest dostępny w 4 odcieniach - Cool Sunrise, różowo - złoty Warm Sunset, grafitowy Hard Graphite, delikatnie złoty Nickel - każdy w wariancie połyskującym i szczotkowanym. Oprócz tego w ofercie znajdują się tradycyjne powłoki StarLight® i srebrny SuperSteel.

Dodatkowo, każda z baterii dostępna jest w dwóch wersjach wykończenia powierzchni do wyboru - błyszczącej i szczotkowanej oraz w rozmiarach od S do XL. Tak bogaty wybór baterii umożliwia dopasowanie armatury do indywidualnych potrzeb i każdego stylu łazienki.

Dzięki systemowi SpeedClean® usunięto problem gromadzenia się kamienia wapiennego i ułatwiono czyszczenie baterii z osadów. Zastosowanie regulowanego perlatora AquaGuide i obrotowej wylewki czyni baterie GROHE Essence niezwykle wygodnymi i intuicyjnymi w obsłudze.
--
REKLAMA:
--
Natomiast 28 mm głowica SilkMove® zapewnia nie tylko niezwykle sprawne działanie baterii, ale także precyzyjną kontrolę strumienia i temperatury wody przez długi czas użytkowania. Wszystkie zaawansowane technologie, służące podwyższeniu wygody użytkowania baterii GROHE idą w parze z troską o środowisko. Dzięki funkcji EcoJoy® umożliwiającej oszczędzanie wody i energii przy zachowaniu pełnego komfortu korzystania z wody, marka GROHE udowadnia, że troska o ekologię nie musi wymagać wyrzeczeń.

źródło: Grohe

d