newsletter reklama projekty domów forum
sobota 25 maja 2019
05.12.2018r...

Partnerzy DAKO z kolejną dawką wiedzy

Standardem działań biznesowych firmy Dako są między innymi szkolenia, cyklicznie organizowane dla Partnerów Handlowych. Aktualizacja wiedzy na temat zmieniającej się oferty produktów i bieżących nowości to konieczność, bez której ciężko byłoby w rzetelny sposób oferować produkty marki.
Firma dba nie tylko o nieustanne poszerzanie wiedzy merytorycznej i doskonalenie technicznych aspektów – równie ważne jest całościowe podejście do procesu zakupu okien i uświadamianie jego znaczenia doradcom DAKO.

Budowa, czy remont domu lub mieszkania to przedsięwzięcie na ogół kosztowne i stresujące, dlatego tak ważne jest empatyczne, aktywne słuchanie potrzeb i umiejętność znajdowania najlepszych dla nich rozwiązań. Firma pracuje nad rozwojem tych obszarów, bo zależy jej na jak najlepszym rozumieniu swoich klientów. Dlatego też za pomocą badań sprawdza kim są, jakie mają oczekiwania i życzenia.
--
REKLAMA:
--
Wszystko co wie i czego się w tym procesie nauczy – przekazuje Partnerom, osobom, które bezpośrednio pomagają klientom DAKO mierzyć się z tą ważną decyzją, jaką jest wybór stolarki do wymarzonego domu czy mieszkania.

źródło: Dako

d