newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 27 maja 2019
15.11.2018r...

Sukces chojnickiego spotkania „Blum w trasie”

Cykl spotkań „Blum w trasie” trwa. W kilkudziesięciu spotkaniach dla stolarzy, montażystów, architektów oraz wszystkich pracujących z produktami i usługami firmy Blum wzięło dotychczas udział szerokie grono zainteresowanych z całej Polski. 13 listopada specjaliści Blum zawitali także do Chojnic, gdzie na ich porady czekały tłumy profesjonalistów. Partnerem akcji w tym mieście była firma Drew-Trans II.
Fot. Drew - Trans II
Fot. Drew - Trans II
Fot. Drew - Trans II
Fot. Drew - Trans II

Wyjątkowe zainteresowanie akcją „Blum w trasie” przerosło oczekiwanie organizatorów. Podczas akcji, której hasłem przewodnim było „Blum. W czym możemy pomóc?” pokazano produkty uznanej i innowacyjnej firmy Blum, które sprawdzą się w codziennej pracy profesjonalistów i pomogą w stworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz. W interesującej formie zaprezentowano nowości w postaci systemów zawiasów, szuflad czy podnośników, a także odpowiedziano na najbardziej nurtujące pytania oraz rozwiano wszelkie wątpliwości stolarzy, montażystów i architektów.
--
REKLAMA:
--
Spotkania z serii „Blum w trasie” organizowane są cyklicznie. Poza możliwością pozyskania najnowszego katalogu firmy Blum, są one doskonałą okazją do poznawania nowości na rynku elementów meblowych oraz wymiany doświadczeń między profesjonalistami. Dzięki firmie Drew-Trans II – jednemu z największych dystrybutorów produktów Blum w tej części Polski – z doświadczenia specjalistów Blum mogły skorzystać osoby używające materiałów austriackiej firmy na co dzień.

źródło: Drew - Trans II

d