newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 25 marca 2019
06.11.2018r...

Smukły bojler GROHE Red

Niezależnie od pory dnia, szczególnie jesienią, każdy moment jest dobry na kubek gorącej, aromatycznej herbaty. Jednocześnie, czekanie na gotującą się wodę w czajniku zajmuje nam wiele czasu. Dzięki GROHE Red - stylowemu i niezawodnemu systemowi kuchennemu, wrzątek trafia do naszego kubka prosto z baterii. Bezpiecznie i szybko!
Fot. Grohe
Fot. Grohe
Fot. Grohe
Fot. Grohe

GROHE Red to system, dzięki któremu wrzątek może bezpośrednio trafiać z baterii do naczynia – kubka, garnka czy termosu. Nie musimy się już martwić o to, że parzenie herbaty w jesienny wieczór na dłuższą chwilę oderwie nas od ulubionego filmu czy książki. Krótszy czas oczekiwania na wrzątek oznacza również zużycie mniejszej ilości energii.

Fot. Grohe
Fot. Grohe
Fot. Grohe
Fot. Grohe

System kuchenny GROHE Red kryje w sobie zestaw inteligentnych i niezbędnych funkcji. Został zaprojektowany z dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół, uwzględniając troskę o ekologię, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Dla zapewnienia użytkownikom bezpieczeństwa, system kuchenny GROHE Red posiada specjalną blokadę Childlock, która chroni dzieci przed włączeniem funkcji i poparzeniem. Dodatkowo, system GROHE Red wyposażony został w opatentowany perlator, który zapewnia, że strumień wrzącej wody jest równomierny i płynie gładko. Co ważne, w chwili zdjęcia ręki z przycisku, przepływ wody automatycznie się wyłącza.
--
REKLAMA:
--
Smukły bojler GROHE Red dostępny jest w 2 rozmiarach i mieści się pod niemal każdym zlewem – nie tracimy więc cennego miejsca na blacie kuchennym. Bateria występuje w dwóch wariantach: jako - wylewka do zamontowania obo istniejącej już baterii kuchennej oraz jakodwufunkcyjna bateria kuchenna.

źródło: Grohe

d