newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 25 marca 2019
17.10.2018r...

Inwestycja ze stolarką Hensfort nominowana do tytułu Perły Krakowa

Konkurs Perła Krakowa - miasto dla obywateli ma na celu wyłonienie najpiękniejszej i najbardziej przyjaznej środowisku inwestycji w Krakowie. O nagrodzie zadecyduje kapituła złożona z dziennikarzy, ekspertów oraz władz samorządowych Krakowa. Wśród 11 nominowanych znajduje się zrealizowana przez Wawel Service inwestycja Piasta Park, wyposażona w stolarkę okienną HENSFORT.
Fot. Hensfort
Fot. Hensfort
Fot. Hensfort
Fot. Hensfort

Położona u zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici w krakowskich Mistrzejowicach, inwestycja gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej zapewniającej szybkie połączenie z centrum i z innymi dzielnicami miasta. W okolicy znajdują się liczne punkty usługowe. Lokalizacja gwarantuje także szybki dostęp do szkół, przedszkoli oraz ośrodków zdrowia – wraz z leżącym w sąsiedztwie Szpitalem im. Rydygiera. Codzienną rekreację ułatwia znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie piękny park otaczający Fort „Mistrzejowice”. Dzięki temu jest to miejsce idealne dla tych, którzy cenią sobie bliskość przyrody, a także aktywny wypoczynek.

Za inwestycję odpowiedzialna jest firma Wawel Service, która od początku tworzyła projekt oryginalny i nowoczesny architektonicznie, stawiając wykonawcom i dostawcom wysokie wymagania, zwłaszcza w kwestiach ekologii i bezpieczeństwa. Dotyczyło to również kwestii doboru odpowiedniej stolarki okiennej.

Do realizacji Piasta Park został wybrany system HENSFORT Leader. Okna wykonane z bezołowiowych profili, o wysokich parametrach energooszczędności, znacząco ograniczające koszty ogrzewania mieszkań. Piasta Park nie jest pierwszym projektem realizowanym wspólnie z Wawel Service – nasze doświadczenie i jakość produktów została już pozytywnie zweryfikowana przez Inwestora przy realizacji innych krakowskich inwestycji zlokalizowanych przy ulicach Krygowskiego i Lema - mówi Marcin Wenzel, Dyrektor ds. Rozwoju w Hensfort.

Przestronne mieszkania w Piasta Park z widokiem na tereny rekreacyjne pozwolą tutejszym mieszkańcom delektować się upragnioną ciszą i spokojem, a zaciszna okolica sprawi, że będą mogli cieszyć się wysokim komfortem życia.
--
REKLAMA:
--
Piasta Park był dla nas dużym wyzwaniem architektonicznym, w którym starannie wybieraliśmy wykonawców i dostawców. Osiągniecie należytego efektu wymaga skupienia na każdym detalu, przykładowo dobrania okien z nietypowymi zestawami kątowymi. Nominacja do nagrody utwierdza nas w przekonaniu, że nasze wybory były słuszne i cel został osiągnięty - tłumaczy Wiktor Wilczyński, Pełnomocnik Zarządu ds. budowlanych Wawel Service.

Wręczenie nagród w konkursie Perła Krakowa odbędzie się 18 października 2018 r., podczas uroczystej gali w Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie.

źródło: Hensfort

d