newsletter reklama projekty domów forum
środa 24 kwietnia 2019
11.10.2018r...

Geberit i Koło na targach Warsaw Home

Prestiżowe targi wnętrzarskie skupiają tylko najlepszych w branży. W ten wymóg wpasuje się Grupa Geberit. W łazience piękny styl jest niezwykle istotny, ale nie wystarczy – liczy się także funkcjonalność. Można się było się o tym przekonać, odwiedzając stoiska Geberit i Koło podczas targów wnętrzarskich Warsaw Home 2018.
Fot. Geberit
Fot. Geberit

W pięciu halach o łącznej powierzchni 120 tys. m² swoje stoiska zaprezentowało około 800 wystawców z sektorów Furniture, Kitchen & Dining, Interior Finish oraz Deco. Wśród nich nie mogło zabraknąć Geberit oraz Koło. Spektakularna ekspozycja produktów z serii ceramicznych i meblowych, zorganizowana na powierzchni 320 m², była doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami obu marek.

Fot. KOŁO
Fot. KOŁO

Z dużym uznaniem odwiedzających spotkała się nowa linia umywalek marki Koło VariForm. Wyróżnia się ona wielością rozwiązań, nowoczesnym designem oraz możliwością łatwego dopasowania do każdej łazienki, zarówno pod względem stylu, jak i gabarytu czy sposobu montażu. Wszechstronność i elegancja tej serii sprawiają, że dobrze trafia ona w potrzeby architektów i projektantów wnętrz.
Fot. Grupa Geberit zaprezentowała stoisko o powierzchni 320 m².
--
REKLAMA:
--
Wśród licznych produktów, zaprezentowanych przez Geberit, uwagę przyciągała słynna toaleta myjąca AquaClean, którą można było dokładnie obejrzeć, a nawet - wypróbować w jednej z dwóch supernowoczesnych ciężarówek ekspozycyjnych, tzw. Comfort Trucków Geberit. Obok nich znalazło się także miejsce dla ekspozycji stelaży podtynkowych i przycisków Geberit, a także rozwiązań do natrysków bezbrodzikowych: CleanLine i Setaplano.

Oprócz tego, na stoisku szwajcarskiego koncernu w Hali C, na odwiedzających czekały gorąca kawa oraz zespół profesjonalnych doradców. Geberit, jako lider branży, wyraźnie stawia na ciągły rozwój i innowacyjność swoich rozwiązań, a także na technologie przyjazne dla środowiska i ułatwiające oszczędzanie wody. Cechami jego oferty, które wybijają się na pierwszy plan, są ponadczasowa trwałość, nowoczesny design i ekologiczne myślenie - wartości wysoko cenione nie tylko wśród odwiedzających warszawskie targi.

Największe w Polsce targi designu nie zwalniają tempa. Kolejna edycja Warsaw Home już za rok.

źródło: Geberit

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d