newsletter reklama projekty domów forum
środa 24 kwietnia 2019
11.10.2018r...

Płytki o trójwymiarowej powierzchni w wyjątkowym formacie od Grupy Tubądzin

Grupa Tubądzin, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, w swoich kolekcjach w formacie 33x90 cm zawarła płytki o trójwymiarowej powierzchni, która nadaje wnętrzom wyjątkowej atrakcyjności. Duża różnorodność wzorów, barw i faktur pozwala natomiast na uzyskanie aranżacji dostosowanej do własnych potrzeb.
Fot. Grupa Tubądzin
Fot. Grupa Tubądzin

Zdobione przez wiatr

W kolekcji Unit Plus znalazły się trzy warianty strukturalnych płytek ściennych, utrzymanych w modnych białych barwach. Ich powierzchnię pokrywają zdobienia, przywodzące na myśl piaskowe struktury usypywane przez wiatr. Cechujące się delikatnością i subtelnością wzory pozwalają wprowadzić do przestrzeni wyjątkowy nastrój oraz nadać aranżacji lekkości. Płytki z kolekcji Unit Plus charakteryzują się ponadto nowatorskim, satynowym wykończeniem, które sprawia, że zarówno wizualnie, jak i w dotyku są niezwykle delikatne.

Fot. Grupa Tubądzin
Fot. Grupa Tubądzin

Szlachetne zdobienia i naturalna tkanina

Wykorzystanie złota i platyny jako elementów zdobiących płytki jest z pewnością rozwiązaniem unikalnym. Grupa Tubądzin w kolekcji House of Tones zawarła dekory ścienne, zdobione nieregularnymi liniami, które zostały pokryte tym najcenniejszym jubilerskim kruszcem. Dzięki nim aranżacja staje się wytworna, a jednocześnie elegancka i stonowana. W kolekcji dostępne są także strukturalne płytki ścienne w odcieniach beżu oraz szarości, które pokrywa grafika obecna na dekorze, natomiast wersję białą zdobi nadruk imitujący splot naturalnych tkanin - lnu i bawełny.

Fot. Grupa Tubądzin
Fot. Grupa Tubądzin

Gra faktur

Jednym z rozwiązań, które warto rozważyć podczas tworzenia wyjątkowej aranżacji jest wybór materiałów wykończeniowych, które będą współpracować ze światłem. Matowa powierzchnia strukturalnego dekoru z kolekcji Horizon od Ceramiki Tubądzin została wzbogacona o drobinki połyskującego hematytu. Dzięki temu, w zależności od oświetlenia, płytki mienią się, co sprawia, że kompozycja staje się żywa i niezwykle atrakcyjna. Kolekcję uzupełniają heksagonalne mozaiki ścienne dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – eleganckiej czerni oraz subtelnej, jasnej wersji ivory. Zestawienie tych barw oraz faktur pozwala na stworzenie modnej i nowoczesnej aranżacji.
--
REKLAMA:
--
Wykorzystanie strukturalnych płytek w projektowaniu wnętrz sprawia że, także pod względem estetycznym, przestrzeń staje się wielowymiarowa. Unikalne zdobienia produktów Ceramiki Tubądzin, w zestawieniu z modnymi barwami i uniwersalnymi formatami pozwalają na stworzenie wyjątkowych kompozycji. Dzięki nim możemy wyodrębnić z otoczenia określone miejsce lub stworzyć jednolitą, spektakularną aranżację, która stanie się wizytówką naszego domu.

źródło: Grupa Tubądzin

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d