newsletter reklama projekty domów forum
środa 24 kwietnia 2019
10.10.2018r...

Relacja firmy Yale z Targów IFA 2018

Odbywające się corocznie na przełomie sierpnia i września Targi IFA, to prawdziwe święto dla fanów elektroniki użytkowej. Nie inaczej było w tym roku. Berlińskie hale na kilka dni wypełniły się tysiącami zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami prezentowanymi przez ponad 11 tysięcy wystawców.
Fot. Yale
Fot. Yale
Fot. Yale
Fot. Yale

Na odbywającym się nieprzerwanie od 1926 roku wydarzeniu, nie mogło zabraknąć żadnej liczącej się firmy związanej z rynkiem audio, wideo, AGD i szeroko pojętej technologii. W gronie światowych gigantów, takich jak Samsung, Sony i LG, wśród wystawców zaprezentowała się również marka Yale, obchodząca w tym roku 175-lecie istnienia.

IFA, czyli innowacja i rozmach

Tegoroczna edycja, jak i wszystkie poprzednie, zachwycała rozmachem. IFA, to największe w Europie tego typu wydarzenie. Dla wielu marek to także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń. - Obecność na targach IFA jest dla nas ważnym wyróżnieniem. To okazja do podjęcia dialogu z najważniejszymi przedstawicielami branży zabezpieczeń, a jednocześnie zaprezentowania szerokiego portfolio marki Yale. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a odwiedzający bardzo chętnie uczestniczyli w organizowanych przez nas prezentacjach i dyskusjach z ekspertami – mówi Marlena Bogus, Product Manager marki Yale.
--
REKLAMA:
--

Przyszłość to dom inteligentny

Tematem przewodnim targów IFA w 2018 roku była budowa inteligentnego, intuicyjnego domu. W związku z tym wyznaczono specjalny obszar Smart Home o powierzchni ponad 3 tysięcy metrów kwadratowych. Jeszcze do niedawna domy „smart” były futurystyczną wizją pisarzy i twórców filmowych. Na targach zaprezentowano wiele ciekawych rozwiązań, w tym takie, które pozwalają sprawować nadzór nad całym budynkiem z poziomu smartfona. Jedną z takich nowości, była platforma Yale Smart Living. – Jest to platforma integrująca inteligentne zamki, alarmy, kamery WiFi oraz CCTV. Gwarantuje wygodną kontrolę nad domowym bezpieczeństwem – mówi Marlena Bogus – Poprzez udział w IFA 2018 mogliśmy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Tak duże zainteresowanie platformą Yale Smart Living podczas Targów potwierdza słuszność obranej strategii rozwoju Yale, skierowanej na rozwój inteligentnych rozwiązań, które kompleksowo łączą kilka elementów zabezpieczeń w naszych domach – dodaje ekspert marki Yale.

źródło: Yale

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d