newsletter reklama projekty domów forum
sobota 20 lipca 2019
13.09.2018r...

Grupa Tubądzin na Targach Cersaie

o pięcioletniej nieobecności Ceramika Tubądzin, jeden z największych w Polsce producentów płytek ceramicznych, powraca na targi Cersaie. Przez ten okres firma nieustanie rozwijała portfolio swoich produktów oraz udoskonalała rozwiązania technologiczne w swoich zakładach produkcyjnych. Dzięki otwartej w 2016 roku, najnowocześniejszej w tej części Europy fabryce, Ceramika Tubądzin, jako pierwsza firma w Polsce, rozpoczęła produkcję wielkoformatowych gresów, sięgających swoimi rozmiarami 120x240 cm. Tegoroczne targi Cersaie będą zatem dla firmy okazją do zaprezentowania na międzynarodowym forum swoich najnowszych produktów.
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin

Międzynarodowe grono ekspertów

Podczas targów Cersaie 2018, Grupa Tubądzin na swym stoisku zaprezentuje nowości produktowe oraz prototypy kolekcji płytek, które wpisują się w ogólnoświatowe trendy wnętrzarskie. To dla nas bardzo ważne, aby uzyskać opinię architektów, projektantów wnętrz oraz partnerów handlowych z różnych państw na temat produktów, prezentowanych przez Ceramikę Tubądzin– mówi Andrzej Ramel, członek Zarządu Grupy Tubądzin – nasza firma eksportuje płytki do wielu krajów na świecie, dlatego zależy nam na możliwie jak najbardziej kompleksowej i szerokiej informacji zwrotnej. Dzięki targom Cersaie będziemy mogli także udowodnić, że polska firma jest w stanie konkurować z zagranicznymi producentami płytek, a także stworzyć unikalny produkt, cechujący się wyjątkowym designem oraz parametrami technicznymi.

Inspirujące kolekcje

Na Cersaie Ceramika Tubądzin zaprezentuje aż siedem nowych kolekcji wielkoformatowych gresów MONOLITH, inspirowanych fakturami skał i metali. Targi będą także okazją do zapoznania się z unikalnymi produktami, stworzonymi przez firmę wspólnie z wybitną artystką, projektantką i ekspertką w dziedzinie designu Dorotą Koziara. Kolekcja nosi nazwę Kolory Polski i znalazło się w niej dziewięć, barwionych w masie, monokolorowych płytek m.in. w odcieniach beżu, bieli, subtelnego fioletu czy różu, które będą dostępne także w wielkim formacie, 120x240 cm. W Bolonii odbędzie się również światowa premiera nowej kreacji płyt Macieja Zienia. Cztery nowe kolekcje stworzone przez projektanta po raz pierwszy pojawią się na wielkoformatowych gresach, sięgających wymiarami 120x240 cm. Będą nawiązywały do ponadczasowej elegancji marmuru, potęgowanej przez wyrafinowane zdobienia, znajdujące się na ich powierzchni. Dzięki możliwościom, jakie oferuje sieradzka fabryka Ceramiki Tubądzin, jednym z dostępnych rodzajów wykończenia powierzchni płyt stworzonych przez Zienia będzie, zastosowany po raz pierwszy, nowy wariant satynowy (atłasowy), nadający im wyjątkowej delikatności. Z marki Korzilius, pokazane zostaną nowe wzory, wszystkie utrzymane w ciepłej kolorystyce, z doskonale odwzorowaną strukturą drewna. Po raz pierwszy, produkty marki Korzilius zostały wyprodukowane na barwionej masie, pozwoliło to na jeszcze lepsze odwzorowanie naturalnego materiału. Przedstawione zostaną także nowe kolekcje marki Tubądzin w formatach 33x90, 30x75 i 15x45 cm.
--
REKLAMA:
--

Natura i zieleń

Motywami przewodnimi strefy Ceramiki Tubądzin na targach Cersaie będą świeżość i natura. Ekspozycja zajmie powierzchnię 200 m2 i będzie zlokalizowana w hali 15, na stoisku E20. Gości powitają dwie roślinne, kwitnące ściany o łącznej powierzchni ponad 45 m2. Dzięki nim zapewniony zostanie wyjątkowy nastrój, a odwiedzający będą mogli zanurzyć się w świecie oryginalnych aranżacji.

źródło: Grupa Tubądzin

d