newsletter reklama projekty domów forum
sobota 20 lipca 2019
12.09.2018r...

Morlite - nowe okno firmy OknoPlus

24 września na polskim rynku pojawi się nowa propozycja firmy OknoPlus – doskonała odpowiedź na oczekiwania architektów, inwestorów i przyszłych użytkowników.
Fot. OknoPlus
Fot. OknoPlus
Dzięki wypracowanym przez ekspertów OknoPlus rozwiązaniom powstało okno, w którym ilość PCV sprowadzono do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu. Subtelny, delikatny kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że Morlite idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, stając się jego ozdobą i budując klimat pomieszczenia. Jednocześnie zoptymalizowanie geometrii profilu i zachowanie zrównoważonych proporcji pomiędzy właściwościami termoizolacyjnymi i statyką okna pozwala na konstruowanie przeszkleń o naprawdę dużych gabarytach.

Dyskretną, a przy tym wysublimowaną elegancję ramy podkreśla dodatkowo nowy typ okuć - w całości, wraz z zawiasami, schowany pod przylgą skrzydła. Komfort użytkowania zapewniają najbardziej innowacyjne rozwiązania branży stolarki okiennej:
- szyba z najwyższymi parametrami cieplnymi i przepuszczalnością światła,
- najcieplejsza dostępna na rynku ramka międzyszybowa,
- nowy typ klamki, chroniącej przed włamaniami!
--
REKLAMA:
--
Wszystkie atuty nowego okna firmy OknoPlus zostaną przedstawione podczas specjalnego eventu 13 września, a już 24 września Morlite dostępne będzie w salonach sprzedaży.

źródło: OknoPlus

d