newsletter reklama projekty domów forum
sobota 20 lipca 2019
12.09.2018r...

Junkers-Bosch zaprosił swoich kluczowych partnerów biznesowych na stylowy wieczór

4 września Junkers-Bosch zaprosił swoich kluczowych partnerów biznesowych na największe wydarzenie VIP zorganizowane w Gmachu Politechniki Warszawskiej.
Fot. Junkers-Bosch
Fot. Junkers-Bosch
Fot. Junkers-Bosch
Fot. Junkers-Bosch

W wyjątkowym spotkaniu uczestniczyło ponad 500 osób: instalatorzy, serwisanci, dystrybutorzy i projektanci współpracujący z marką oraz przedstawiciele mediów. Prezentacje urządzeń marki i bogaty program artystyczny sprawił, że była to niezapomniana noc.

Miejsce spotkania nie było przypadkowe. Politechnika to kolebka wiedzy technicznej niezbędnej do konstruowania innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń grzewczych.
--
REKLAMA:
--
Tematem przewodnim wydarzenia była zmiana. Podczas wieczoru zaprezentowano, jak szybko organizacja dopasowuje się do potrzeb rynku i klientów, a w Auli Politechniki można było podziwiać najnowszą linię designerskich urządzeń Junkers-Bosch.

Początkowa czarno-biała scenografia nawiązywała do kolorystyki nowych urządzeń z frontami wykonanymi z hartowanego szkła, które na rynku dostępne są także w kolorze czarnym. To właśnie Junkers-Bosch jako pierwszy wprowadził urządzenia w tym kolorze do oferty. Wraz z kolejnymi występami artystycznymi scenografia nabierała kolorów podkreślając aspekt zmiany.

Niezwykły wieczór swoimi występami uświetniło wielu artystów i performerów. Uczestnicy podziwiali m. in. teatr cieni, led logo show, pokazy taneczne i akrobatyczne. Nad głowami gości krążył sterowiec, który rejestrował obraz przekazywany na żywo na ekran główny. W finale na scenie wystąpiła Doda z zespołem the Virgin, a po jej koncercie pojawiła się tort uświetniający 25 lat obecności na rynku marki Junkers.

Zabawa trwała do białego rana. Wieczór dostarczył gościom wielu wrażeń, które na pewno na długo zapadną w ich pamięci.

źródło: Junkers-Bosch

d