newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 18 grudnia 2018
12.07.2018r...

Drzwi Siesta Line od VOX

Drzwi marki VOX z najnowszej linii Siesta Line, które do wnętrz tradycyjnych wprowadzą nutę bezpiecznej ekstrawagancji, a do nowoczesnych spokój i elegancję.
Drzwi Siesta Line od VOX
Drzwi Siesta Line od VOX
Drzwi Siesta Line od VOX
Fot. VOX
Fot. VOX

Specjalnie dla marki VOX słynącej z oryginalnych rozwiązań i atrakcyjnego wzornictwa, projektanci współpracujący z firmą, stworzyli kolekcję wewnętrznych drzwi Siesta Line. Proste, minimalistyczne skrzydła drzwiowe z subtelnymi zdobieniami, ale na tyle neutralne, że urozmaicą wnętrze w każdym stylu. Czym się wyróżniają?

Fot. VOX
Fot. VOX
Fot. VOX
Fot. VOX

Jednolitą powierzchnię skrzydła drzwiowego przełamują aluminiowe dekory w srebrnym kolorze. Występują one w trzech wariantach: pojedynczej, podwójnej i potrójnej linii. Zdobienia, będące rodzajem intarsji, są całkowicie zlicowane z płaszczyzną skrzydła, dzięki czemu nie tworzą efektu doklejonego paska i wyglądają efektownie. Wypełnienie drzwi z kolekcji Siesta Line stanowi „plaster miodu” lub płyta otworowana wiórowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem ze sklejki. Wszystkie wersje drzwi dostępne są w okleinie Portadecor, Portasynchro 3D, PortaPerfect 3D oraz CPL, oraz w kilkunastu atrakcyjnych kolorach, począwszy od jasnego Wenge White, poprzez odcienie dębu, na głębokim antracycie kończąc. Można je zamówić w czterech szerokościach: 70, 80, 90 i 100 cm.
--
REKLAMA:
--
Drzwi Siesta Line, jak i pozostałe drzwi wewnętrzne dostępne we wszystkich salonach marki VOX, warto zamawiać z usługą montażu. Zaoszczędzi nam to wiele nerwów, a czasem rozczarowań. VOX oferuje montaż wszystkich swoich drzwi przez certyfikowanych montażystów. Profesjonaliści dokonują pomiaru, który pozwala uniknąć zamówienia drzwi w złym wymiarze. Określany jest również zakres prac potrzebnych do ich zamontowania oraz koszt usługi.

źródło: VOX

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d