newsletter reklama projekty domów forum
środa 20 lutego 2019
05.07.2018r...

Nowa seria umywalek VariForm do Koło

Nieograniczona swoboda to dla Ciebie wyznacznik jakości? Indywidualne dopasowanie z kolei jest kwintesencją użyteczności? Nie ograniczaj się własną wyobraźnią i przy tworzeniu indywidualnego charakteru łazienki sięgnij po VariForm – bogactwo kształtów, rozmiarów oraz sposobów instalacji nowej umywalki.
Seria obejmuje 26 umywalek, jest dostępna w 4 kształtach i 3 typach instalacji. Fot. KOŁO
Seria obejmuje 26 umywalek, jest dostępna w 4 kształtach i 3 typach instalacji. Fot. KOŁO

KOŁO VariForm to przełomowa linia umywalek, dostępna we wszystkich typach montażu: umywalki podblatowe, wpuszczane w blat, stawiane na blacie. Nieograniczone możliwości dla projektantów zapewnia zróżnicowanie umywalek w ramach jednej serii. Dzięki temu ich dostosowanie do niemal każdej formy użyteczności – od łazienek domowych, po obiekty użyteczności publicznej – nie będzie stanowiło wyzwania.

VariForm to także różnorodność kształtów i wielkości. Umywalki dostępne są w czterech kształtach: okrągłym, owalnym, eliptycznym i prostokątnym. Dzięki temu ich montaż, a także dowolne uzupełnienie o baterię nie będzie stanowił trudności, wkomponowanie w blat, instalacja pod nim lub jedynie częściowe wypełnienie – dają pełen wachlarz możliwości.
--
REKLAMA:
--
Bez względu na wariant KOŁO VariForm zachowuje bardzo wąski rant i jest niezmiennie elegancki. W ten sposób umywalki KOŁO ułatwiają stworzenie perfekcyjnej łazienki, zgodnej z obecnymi trendami.

Niezmiernie ważnymi cechami, jakie na uwadze mieli projektanci VariForm, są funkcjonalność, wygoda i trwałość. Dlatego w nowych umywalkach zastosowano wysokiej jakości ceramikę sanitarną, odporną na zarysowania czy pękanie. Dzięki temu umywalki są niezwykle trwałe oraz łatwe w czyszczeniu.

Każdy wariant umywalek ma misę o dużej głębokości, a to sprawia, że codzienność nigdy nie była tak praktyczna. Wybierając VariForm wybierzecie elegancję, swobodę i piękno w najprostszej postaci.

Umywalki VariForm otrzymały nagrodę iF DESIGN AWARD 2018. Jury konkursu było zachwycone różnorodnością umywalek przy zachowaniu czterech podstawowych kształtów. Jego zdaniem koncepcja, zgodnie z którą powstały umywalki VariForm, jest unikatowa i daje kompletną wolność przy projektowaniu wnętrza.

źródło: KOŁO

d