newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 27 maja 2019
22.05.2018r...

"Lider Instalacji 2018" dla regulatora zdalnego sterowania Easy Control CT 200 Bosch

System Easy Control CT 200 Bosch umożliwiający zdalne sterowanie kotłem i poprawiający efektywność energetyczną systemu grzewczego otrzymał nagrodę "Lider Instalacji 2018" na Targach Instalacje w Poznaniu.
Fot. Bosch
Fot. Bosch

Easy Control CT 200 Bosch to system umożliwiający sterowanie pracą kotła grzewczego, instalacji ogrzewania i ciepłej wody użytkowej poprzez bezprzewodową komunikację między regulatorem podłączonym do kotła a elektronicznymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi. System może być zarządzany zarówno z poziomu regulatora, jak i urządzeń mobilnych. Zapewnia zwiększenie sezonowej efektywności energetycznej ogrzewania nawet o 5%.

Fot. Bosch
Fot. Bosch
Rozwiązanie zostało docenione podczas tegorocznych Targów Instalacje w Poznaniu, w trakcie których rozstrzygnięto konkurs Lider Instalacji 2018. Jury, które oceniało zgłoszone do konkursu produkty, przyznało regulatorowi Easy Control CT 200 Bosch nagrodę w kategorii „energooszczędność”.

Celem konkursu LIDER INSTALACJI organizowanego przez Grupę MEDIUM i redakcję „Rynku Instalacyjnego” jest promocja najlepszych rozwiązań technicznych w branży instalacyjnej. Redakcja zwraca w ten sposób uwagę na najnowsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące uzyskanie efektów ekonomicznych i przynoszące satysfakcję użytkownikom, a także na usługi i działania firm zasługujące na szczególne wyróżnienie.
--
REKLAMA:
--

źródło: Bosch

d