newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 17 czerwca 2019
16.05.2018r...

Okno wysokoosiowe z potrójną ochroną od Roto

Firma Roto Okna Dachowe z dniem 1 kwietnia 2018 r. wprowadziła nowy produkt - okno wysokoosiowe R79 WD z pakietem 3-szybowym. Model Designo R79, to absolutna nowość na rynku - potrójna ochrona w standardzie zapewnia jeszcze lepszą energooszczędność.
Fot. Roto
Fot. Roto

Co to jest Potrójna ochrona?

Potrójna ochrona, to trzy uzupełniające się elementy termoizolacji: pakiet 3-szybowy, zapewniający większą dźwiękoszczelność, fabrycznie zamontowany Termo-blok WD na całym obwodzie ramy, gwarantujący szczelne połączenie okna z dachem oraz folia paroizolacyjna, zapewniająca szczelne połączenie okna z wewnętrzną izolacją przeciwwilgociową dachu.

Potrójna ochrona, to gwarancja wysokiej energooszczędności oraz pewny i szczelny montaż, a przede wszystkim komfort mieszkania i niższe rachunki za ogrzewanie.
--
REKLAMA:
--

Komfort użytkowania

Okno R79, to jeszcze lepsza funkcjonalność oraz wyjątkowy komfort użytkowania. Dzięki podwyższonej osi obrotu umieszczonej w ¾ wysokości skrzydła, otwarte skrzydło nie zabiera przestrzeni użytkowej. Zapewnia natomiast swobodny oraz bezpieczny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej, co sprawdza się nawet u bardzo wysokich użytkowników. Dodatkowo, okno wyposażone jest w siłowniki gazowe, które gwarantują łatwe otwieranie okna.

Atrakcyjny wygląd

Okno Designo R79 WD posiada w standardzie niepowtarzalny kolor oblachowania - antracyt metallic, który dopasowuje się do większości pokryć dachowych. Atrakcyjny wygląd R79, to także nowoczesny kształt oblachowania i brak widocznych wkrętów.

Solidny produkt

Nasz produkt, to jakość premium. Prosty, pomontażowy system regulacji okien sprawia, że sami możemy wyregulować okno. Dzięki czemu okno będzie zawsze szczelne i dobrze dopasowane. Drewniany model okna R7 posiada 3 warstwy ochronne lakieru, które zabezpieczają przed niszczącym wpływem słońca i wilgoci. Stosowane lakiery oparte są na „nanotechnologii”, dzięki której impregnat wnika w głąb struktury drewna nawet do 6 mm głębokości. Z kolei, profile PVC wzmocnione są stalowymi wkładkami i barwione „w masie”, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość zarówno powłok, jak i całej konstrukcji okna.

źródło: Roto

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d