newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 17 czerwca 2019
17.04.2018r...

Ruukki Hyygge płaska blachodachówka modułowa

Ruukki wprowadza na rynek nowy produkt. Od 16 kwietnia 2018 roku swój debiut rynkowy ma płaska blachodachówka modułowa Ruukki® Hyygge.
Fot. Ruukki
Fot. Ruukki

Ruukki Hyygge z przetłoczeniami. Fot. Ruukki
Ruukki Hyygge z przetłoczeniami. Fot. Ruukki
Ruukki Hyygge bez przetłoczeń. Fot. Ruukki
Ruukki Hyygge bez przetłoczeń. Fot. Ruukki

Nazwa pochodzi od hygge, duńskiego słowa, które najlepiej określa to, co w skandynawskiej filozofii cenimy najbardziej – bezpieczeństwo, poczucie bliskości, jakość. To także dążenie do komfortu oraz czerpania radości z drobnych przyjemności. Idea bezpiecznego, przytulnego domu bliskiego naturze była podstawą do stworzenia płaskiej dachówki modułowej Ruukki® Hyygge.

Ruukki® Hyygge, wyróżnia się estetyką oraz rozwiązaniami zapewniającymi łatwy montaż i bezpieczne użytkowanie. Prosta i elegancka forma blachodachówki doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne. Wybór jednego z dwóch wariantów wykończenia Ruukki® Hyygge: z przetłoczeniami lub bez przetłoczeń daje możliwość montażu pokrycia dachowego na trzy, różne sposoby uwzględniając indywidualne upodobania inwestorów. Do wyboru jest układ na cegiełkę lub liniowy dla paneli z przetłoczeniem i układ na cegiełkę dla paneli bez przetłoczeń.
--
REKLAMA:
--
Nowy produkt Ruukki to doskonałe rozwiązanie zarówno dla budynków o prostych, dwuspadowych dachach jak również dla budynków w zabudowie szeregowej i budynków wielorodzinnych, w których dach może stanowić o urodzie całego budynku. Płaska blachodachówka Ruukki® Hyygge oferowana jest w trzech kolorach: grafitowym, antracytowym i czarnym oraz w grubości blachy 0,6 mm.

Estetyczny wygląd dachu i jego poprawne funkcjonowanie zapewnia specjalnie zaprojektowany system oryginalnych obróbek blacharskich. Przed skutkami promieniowania UV, korozją i zarysowaniami Ruukki® Hyygge chroni nowoczesna powłoka GreenCoat Purex, której jakość potwierdza 40-letnia gwarancja techniczna. Dzięki produktom bezpieczeństwa dachowego oraz produktom do wentylacji płaska blachodachówka modułowa Ruukki® Hyygge stanowi kompletne rozwiązanie, które nie tylko cieszy oko, ale przede wszystkim zapewnia komfort mieszkańcom.

źródło: Ruukki

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d