newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 24 marca 2019
16.04.2018r...

NOVA podsufitka Galeco

Podsufitka to element zabezpieczający konstrukcję dachu, ale również ozdoba, która podkreśla wygląd domu i nadaje mu oryginalnego stylu. Najnowszy model NOVA, dzięki łączonym zamkom zabezpieczonym na tzw. ”click”, jest niezwykle łatwy w montażu, a znacznie sztywniejsze panele gwarantują mu większą wytrzymałość.
Fot. Galeco
Fot. Galeco
Fot. Galeco
Fot. Galeco


Fot. Galeco
Fot. Galeco

Pierwszą istotną funkcją jaką pełni podsufitka, jest zabezpieczenie krokwi i więźby przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Wiatr, intensywne nasłonecznienie czy zbyt duża wilgotność to najczęstsze problemy z jakimi zmagają się właściciele domów. Nowy produkt od Galeco został wykonany z najwyższej jakości tworzywa PVC, które zabezpiecza okap dachu i nie wymaga konserwacji.
--
REKLAMA:
--

NOVAtorskie rozwiązania

Elementów, które odróżniają najnowszy model na tle innych podsufitek jest wiele. Pierwszym z nich jest sztywniejszy - a co za tym idzie - mocniejszy profil zamka. Dzięki niemu podsufitka jest stabilniejsza i bardziej wytrzymała. Cechą wyróżniającą podbitkę NOVA od Galeco jest także najwyższa na rynku grubość paneli. Właściwość ta wpływa pozytywnie nie tylko na izolacyjność, ale i samą jakość produktu. Nowy sposób łączenia paneli, metodą na „click”, sprawia, że montaż podsufitki jest szybszy, łatwiejszy i wygodniejszy.

Bo liczy się efekt

Zachowanie ładu oraz harmonii jest czymś bardzo istotnym w kwestiach związanych z budową i wykańczaniem domu. Podsufitka, choć wydawać by się mogła mało istotnym elementem, wpływa na wygląd całego budynku. W ofercie Galeco znajdziemy szeroki wybór kolorów, dzięki czemu z łatwością dobierzemy jej barwę do stylu i pozostałych elementów architektonicznych obiektu. Galeco NOVA to aż pięć odcieni z fakturą drewna: grafit, złoty dąb, orzech, brąz oraz biel. Odpowiednio dobrana kolorystyka nada budynkowi spójności oraz niepowtarzalnego klimatu. Decydując się na montaż podsufitki w prosty sposób zabezpieczymy spód okapu oraz zadbamy o piękną oprawę połaci dachowej.
Podsufitka dachowa Galeco NOVA posiada 10-letnią gwarancję producenta.

źródło: Galeco

d