newsletter reklama projekty domów forum
środa 16 stycznia 2019
16.04.2018r...

Classen wspiera Kacpra Worynę – żużlowca z Rybnika

Firma Classen podpisała umowę sponsorską z Kacprem Woryną – żużlowcem ROW-u Rybnik. Zawodnik będzie występować z logo firmy do końca roku.
Kacper Woryna– żużlowiec ROW-u Rybnik. Fot. Classen
Kacper Woryna– żużlowiec ROW-u Rybnik. Fot. Classen
Do największych osiągnięć sportowca należy zdobycie medali Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Wyczyny młodego żużlowca zostały docenione w plebiscycie organizowanym przez portal Rybnik.com.pl, który przyznał mu tytuł Człowieka Roku 2017 w kategorii Nagroda Internautów. W ubiegłym roku, podczas gali PGE Ekstraligi, otrzymał natomiast nagrodę „Szczakiela” w kategorii Niespodzianka Roku. Zawodnik poza reprezentowaniem ROW-u Rybnik występuje także w brytyjskim klubie Poole Pirates oraz szwedzkim Lejonen Gislaved. Został również powołany do kadry narodowej na sezon 2018.
--
REKLAMA:
--
- Cieszymy się, że będziemy mieli przyjemność wspierać w tym sezonie tak zdolnego żużlowca z naszego regionu. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy kariera Kacpra nabierze jeszcze większego rozpędu i pomoże mu w zdobyciu kolejnych trofeów, dostarczając kibicom niezapomnianych emocji.

źródło: Classen

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d