newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 26 marca 2019
13.04.2018r...

Jak zaaranżować wnętrze, żeby wszystko do siebie pasowało?

Trzeba przyznać, że mało jest tak dobranych par jak np. w kolorach biel i czerń. Biały kolor w aranżacji wnętrz jest ponadczasowy. Dlatego tak idealnie współgra również z drewnem. Połączenie to zawsze przynosi świetne efekty, bez względu na styl wnętrz, w jakich zostaje ono wykorzystane.
Fot. Inter Door
Fot. Inter Door

Biały kolor odnajdzie się praktycznie w każdym stylu i w każdym pomieszczeniu. Chyba żaden inny kolor nie ma aż tylu zalet - powiększa, rozjaśnia, uwydatnia i rozświetla. Białe ściany zawsze dobrze się prezentują. Podobnie białe meble. Białe ściany są świetną bazą. Pasuje do nich każdy kolor. Meble, dodatki, oświetlenie. Nie ma problemu, może nas ograniczać jedynie wyobraźnia. Biel ma jeszcze jeden plus – idealnie współgra z praktycznie większością materiałów. Beton, kamień, szkło oraz drewno.

Fot. Inter Door
Fot. Inter Door
Fot. Inter Door
Fot. Inter Door

Z drewnem biel łączona jest najczęściej. Ten duet idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych. Tak popularny właśnie styl skandynawski bazuje na tym połączeniu. Połączenie sterylnej bieli z kolorami drewna, które wprowadzają do wnętrza ciepło i przytulność jest jednym z ponadczasowych trendów w aranżacji. Razem tworzą harmonijną całość, niezależnie od tego, w jakich proporcjach je zastosujemy i który z kolorów będzie dominujący.
--
REKLAMA:
--
Drewno we wnętrzu to naturalny trend i niezwykle uniwersalny materiał w dekoracji wnętrz. Jeśli chcemy nadać naszej przestrzeni wyjątkowy i klimatyczny charakter, wprowadźmy do niej drewniane elementy. Czasem wystarczy jedynie drobny akcent, niewielki drewniany element, aby przestrzeń mieszkalna nabrała wyjątkowego charakteru. A czasem warto postawić na drzwi o takim wykończeniu. Sypialnia, pokój dziecka. W zestawieniu z bielą, zawsze pasują.

Fot. Inter Door
Fot. Inter Door
Fot. Inter Door
Fot. Inter Door

Projektanci marki INTER DOOR podążając za trendami, starają się tworzyć takie rozwiązania i projektować drzwi, które są również odpowiedzią na potrzeby ze strony Klientów. Jeśli zależy nam na prostych, wręcz minimalistycznych drzwiach – warto rozważyć model PŁASKIE i wykończenie DI MODA dąb sawanna. Dzięki prostemu designowi i szerokiej gamie wykończeń, model drzwi PŁASKIE jest ponadczasowy i uniwersalny. Efekt bardziej nowoczesny może zapewnić wybór ościeżnicy bezprzylgowej.

Połączenie bieli i drewna to zestawienie, które zawsze się uda. Nowoczesne, lekkie i ponadczasowe. Możemy mieć pewność, że szybko się nie znudzi. Dobór oświetlenia, mebli i dodatków może być znacznie prostszy niż się wydaje.

źródło: Inter Door

Artykuły podobne:

d