newsletter reklama projekty domów forum
środa 15 sierpnia 2018
14.03.2018r...

ALURON na targach w Norymbergii

ALURON po raz szósty zaprezentuje swoje produkty na targach Fensterbau, wśród ważnych europejskich konkurentów i producentów stolarki. Zgodnie z jego wielosystemową ofertą nie zabraknie nowości w segmentach: PVC-ALU, DREWNO-ALU, ALUMINIUM oraz systemów do drzwi i okien drewnianych (takich jak: parapety, okapniki, progi). Dlatego mówimy o ALU MULISYSTEMOWOŚCI. Ponadto ALURON jest jedynym producentem w Polsce, który posiada systemy aluminiowe do wyżej wymienianych segmentów stolarki.
Fot. ALURON
Fot. ALURON

Nowość! System AS AD.

Jedną z nowości prezentowanych na targach Fensterbau Frontalne będzie nowy system aluminiowych drzwi automatycznych AS AD o ponadprzeciętnej na rynku estetyce i designie. System AS AD to nowoczesny system przeznaczony do konstruowania najwyższej klasy drzwi przesuwanych automatycznie oraz ręcznie. Podstawę systemu stanowią kształtowniki aluminiowe z przekładką termiczną zapewniającą, wraz z innymi elementami, doskonałą izolacyjność termiczną całej konstrukcji.

Podstawowe warianty systemu AS AD:
- zabudowa witryn AS 75AD – część przesuwna AS 75AD,
- zabudowa witryn AS 75AD – część przesuwna AS 52AD,
- zabudowa witryn ACS 50AD – część przesuwna ACS 50AD
--
REKLAMA:
--

(R)ewolucyjna estetyka

System drzwi automatycznych AS AD to połączenie wymagań technicznych z autorskim spojrzeniem na estetykę i design. Poza spełnieniem podstawowych wymagań dla tego typu konstrukcji ALURON proponuje zastosowanie wariantu z okładzinami szklanymi oraz wąskie połączenie skrzydeł – najmniejsza widoczna szerokość na rynku.

(R)ewolucyjne bezpieczeństwo

System AS AD został zaprojektowany w sposób zapewniający spełnienie wymagań normy PN EN 16005 w zakresie uniknięcia ścinania, wciągnięcia oraz przycięcia palców. Nie ogranicza to w żaden sposób wariantowości możliwych do wykonania schematów konstrukcji – dostępny montaż drzwi AS AD jako niezależnej konstrukcji, skrzydła montowane na ścianie czy też w fasadzie słupowo-ryglowej.

(R)ewolucyjny produkt

Innowacyjne labiryntowe uszczelnienie zapobiega utracie ciepła i przedmuchom. Do wyboru pozostają również 2 typowe warianty uszczelnienia- szczotka oraz uszczelka. Dolne prowadzenie skrzydeł może odbywać się za pomocą punktowego prowadzenia z progiem opadającym , jak również przy zastosowaniu prowadzenia liniowego. System pozwala na współpracę ze wszystkimi dostępnymi na rynku napędami automatycznymi, a akcesoria systemowe ułatwiają prawidłowe zawieszenie skrzydła oraz duży zakres regulacji położenia skrzydła góra-dół.

źródło: ALURON

d