newsletter reklama projekty domów forum
czwartek 13 grudnia 2018
12.03.2018r...

Studio Dobrych Rozwiązań odwiedzi aż 15 miast

Projektanci wnętrz, architekci, producenci, inspirujące wykłady i prezentacje trendów. Już po raz kolejny wystartowało Studio Dobrych Rozwiązań, które odwiedzi aż 15 miast w całej Polsce. Ceramika Paradyż, która pełni rolę partnera głównego cyklu, poprowadzi prezentację o najnowszych trendach we wzornictwie.
Projekt Studio Dobrych Rozwiązań to świetna okazja, by kompleksowo wzbogacić wiedzę o wnętrzach. Z jednej strony wybitni architekci i projektanci dokonują przeglądu najciekawszych projektów ostatnich lat oraz przewidują trendy na najbliższe sezony. Z drugiej strony liczne grono producentów materiałów wykończeniowych to gwarancja uzyskania specjalistycznej wiedzy o najnowszych rozwiązaniach i technologicznych. Przykładem takiego projektu jest narzędzie do projektowania BIM, od początku roku aktywnie wspierane przez Ceramikę Paradyż, która na bieżąco śledzi branżowe trendy.

Ceramika Paradyż dużo miejsca poświęca inspirowaniu Klientów i partnerów branżowych – architektów i projektantów. Wiemy, jak ważne jest, aby przedstawić produkt nie jako pojedynczy element, ale jako pomysł, który pozwoli wyobrazić sobie jego przyszłe zastosowanie i funkcjonalność danego rozwiązania. Projekt Studio Dobrych Rozwiązań to doskonała okazja, aby w gronie osób związanych z projektowaniem wnętrz przedstawić najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne w branży ceramicznej – mówi Piotr Stępniak z Ceramiki Paradyż.
--
REKLAMA:
--
Kolejne spotkania w ramach Studia Dobrych Rozwiązań odbędą się m.in. w Olsztynie (14 marca), Szczecinie (25 kwietnia), Wrocławiu (9 maja), Lublinie (23 maja), Trójmieście (19 czerwca), Katowicach (12 września), Koszalinie (10 października), Krakowie (24 października) i Radomiu (7 listopada).

źródło: Ceramika Paradyż

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d