newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 17 grudnia 2018
12.03.2018r...

WC bezkołnierzowe MERO Water Clean od Grupy Armatura

Armatura Kraków wprowadza do swojej oferty WC bezkołnierzowe MERO Water Clean. Rozwiązanie zapewnia najwyższy poziom higieny przy znacznie obniżonym zużyciu wody, czasu i detergentów.
WC bezkołnierzowe MERO Water Clean. Fot. Armatura Kraków
WC bezkołnierzowe MERO Water Clean. Fot. Armatura Kraków
WC bezkołnierzowe MERO Water Clean. Fot. Armatura Kraków
WC bezkołnierzowe MERO Water Clean. Fot. Armatura Kraków

Dzięki przemyślanej konstrukcji, bezkołnierzowa miska MERO Water Clean podczas spłukiwania dostarcza wodę do każdego miejsca na swoim obwodzie. W efekcie eliminowane są sytuacje, w których brud gromadzi się, a bakterie namnażają w nieobmywanych zakamarkach. Co więcej, w całym procesie zużywa się nawet o 30% mniej wody niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań.

MERO Water Clean przyczynia się także do oszczędności czasu. Ze względu na brak załamań kołnierza oraz regularne spłukiwanie całej powierzchni misy, nie powstają na niej zabrudzenia ani osady. Z kolei dzięki podwieszeniu sanitariatu, eliminuje się trudno dostępne miejsca na łączeniu sprzętu z posadzką. Dzięki temu, porządki w łazience można zrobić znacznie szybciej i dokładniej.
--
REKLAMA:
--
W sferze wizualnej MERO Water Clean przyciąga uwagę przede wszystkim opływowymi, nowoczesnymi kształtami oraz wyjątkową konstrukcją deski, charakteryzującej się bardzo niewielką grubością i estetyczną lekkością.

Dzięki produkcji w Polsce - w zakładzie, którego wszystkie procesy wytwórcze poddane są stałej, ścisłej kontroli, Armatura Kraków daje na ceramikę linii MERO Water Clean 10-letnią gwarancję.

CENA: miska wisząca MERO Water Clean 589 zł brutto
Deska: 289 zł brutto

źródło: Armatura Kraków

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d