newsletter reklama projekty domów forum
piątek 20 lipca 2018
14.02.2018r...

Danfoss Link Wifi- System sterowania ogrzewaniem

System Danfoss Link Wifi bezprzewodowo steruje ogrzewaniem w całym domu z jednego miejsca. Jest to doskonałe rozwiązanie dla klientów ceniących sobie najwyższy komfort i nowoczesną technologię.

Danfoss Link Wifi – ponadczasowy system sterowania ogrzewaniem

Fot. ELTOM
Fot. ELTOM
System wie kiedy włączyć ogrzewanie, żeby w domu lub mieszkaniu panowała komfortowa temperatura gdy do niego wracamy. Jeśli nasze plany się zmieniają, możemy za pomocą prostej w obsłudze aplikacji na smartfona zdalnie poinformować system o szybszym powrocie, tak żeby ogrzewanie włączyło się odpowiednio wcześniej.

Bezpłatna aplikacja umożliwia zdalne sterowanie funkcjami systemu,
a wszystkie komponenty systemu są w pełni kompatybilne. Nie musisz myśleć jak to działa. Dostosuj tylko system ogrzewania do swojego codziennego porządku dnia i ciesz się najwyższym komfortem. Zajmij się tym, co jest dla Ciebie ważne i pozwól, aby system Danfoss zajął się resztą. Czas relaksu -tryb komfortowy włączony!

Z Systemem Danfoss Link Wifi uzyskanie komfortu w domu jest dużo łatwiejsze.
Ustaw wymaganą temperaturę dla dowolnej pory dnia lub nocy, tak aby dopasować ją do codziennych zwyczajów Twojej rodziny, oszczędzając jednocześnie energię i pieniądze.

A dzięki inteligentnym funkcjom takim, jak: „Wakacje” lub „Pauza” możesz łatwo ustawić ogrzewanie w nietypowych sytuacjach. Inteligentne ogrzewanie domu sterowane za pomocą systemu Danfoss Link Wifi wprowadza dużo oszczędności i zadowolenia z komfortu obsługi. Dzięki bezpłatnej aplikacji Danfoss Link app możesz regulować temperaturę w domu za dotknięciem palca. Łatwość sterowania systemem sprawi, że poczujesz się dobrze w domu, bez konieczności poznania skomplikowanego menu.

Nazywamy to inteligentnym ogrzewaniem, na które zasługujesz!

Danfoss Link Wifi to programowalny, bezprzewodowy system sterowania instalacjami grzewczymi w budynkach mieszkalnych, o powierzchni do około 300 m2.

Centralną jednostką sterującą jest panel Danfoss Link Wifi CC wyposażony w kolorowy ekran dotykowy, z którego można sterować całą instalacją. Umożliwia programowanie harmonogramów codziennego ogrzewania dla każdego pomieszczenia, a sposób regulacji jest bardzo prosty – funkcja „nieobecność” utrzymuje temperaturę pomieszczeń na obniżonym poziomie określonym przez użytkownika w Danfoss Link Wifi CC.

Wystarczy określić okres nieobecności, a system automatycznie ustawi temperatury w pomieszczeniach. Oprogramowanie jest automatycznie aktualizowane przez Internet. Aktualizacje oprogramowania można również pobrać z Internetu i zainstalować ręcznie za pomocą nośnika pamięci USB. – w razie potrzeby na każdym ekranie wyświetlacza dostępna jest pomoc kontekstowa.

System Danfoss Link Wifi
Całkowita liczba nie może przekraczać 50 urządzeń:
(1 Danfoss Link CC + 49 urządzeń)

--
REKLAMA:
--

źródło: ELTOM Ogrzewanie

Inne artykuły firmy:

d