newsletter reklama projekty domów forum
środa 16 stycznia 2019
13.02.2018r...

Złoty Laur dla REJS

O tym jak doskonale produkty marki Rejs sprawdzają się w kuchennych aranżacjach świadczy fakt, że firma została właśnie (już po raz kolejny) wyróżniona w ramach prestiżowego plebiscytu Laur Konsumenta.
Fot. Rejs
Fot. Rejs
W tym roku produkty Rejs nie tylko uplasowały się na pierwszym miejscu w swojej kategorii, ale uzyskały również aż 30% całkowitej liczby głosów. Tym samym, zdobyły Złoty Laur Konsumenta 2018, zaś sama firma – tytuł Top Marka 2018!

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki mający za zadanie wyłonienie najbardziej popularnych wśród klientów produktów, marek i usług w różnych kategoriach. Co ważne – na produkty głosują ci, którzy z nich korzystają – użytkownicy. Konkurs daje korzyści zarówno producentom i dystrybutorom, jak i klientom ostatecznym. Pierwsza grupa dowiaduje się jakie produkty i usługi są obecnie najbardziej popularne w konkretnych kategoriach, co pozwala jej dążyć do poprawy jakości własnych usług. Z kolei druga grupa – klienci ostateczni, dzięki Laurom mogą podejmować lepsze decyzje zakupowe. Wybierając produkty, którym ufają już inni konsumenci, decydują się na sprawdzoną jakość.
--
REKLAMA:
--
Top Marka, z kolei – to wyróżnienie nadawane firmom, którym rokrocznie, mimo zmieniających się trendów rynkowych, udaje się utrzymywać czołową pozycję w plebiscycie Laur Klienta. Tym prestiżowym godłem mogą się pochwalić marki o szczególnej pozycji – niekwestionowani liderzy w swojej kategorii. Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych brandów dokonuje Komisja Konkursowa. Podstawą analizy jest popularność oraz głosy przyznawane przez klientów w plebiscycie Laur Klienta. Odznaczenie marki tytułem Top Marka potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców.

źródło: Rejs

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d