newsletter reklama projekty domów forum
piątek 22 lutego 2019
01.02.2018r...

Jak zaprojektować nawierzchnię w ogrodzie, korzystając z usług projektanta?

Stworzenie funkcjonalnej i spójnej z otoczeniem nawierzchni w ogrodzie to zadanie, które nie wszystkim przychodzi z równą łatwością. Aby mieć pewność, że ścieżki i podjazdy zostaną zaprojektowane z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych zasad, lepiej zlecić to profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół.
Fot. Polbruk
Fot. Polbruk
Spośród producentów kostki brukowej tylko nieliczni oferują usługę projektową. W ofercie Polbruk została ona podzielona na dwie opcje: 2D i 3D. Projekt każdorazowo wykonuje profesjonalista – architekt krajobrazu z doświadczeniem, który doradza nie tylko w zakresie rozplanowania poszczególnych elementów, ale także doboru odpowiednich wyrobów – kostki brukowej i elementów małej architektury.

Czym różnią się obie opcje?

Usługę projekt-2D warto wybrać, gdy wykonujemy nawierzchnię z kostki brukowej i elementów małej architektury, natomiast 3D, jeśli oprócz kostki zakupiliśmy także płyty tarasowe. W przypadku każdej z usług klient otrzymuje szczegółową specyfikację materiałową oraz konsultację z architektem na budowie. Wizualizacja 3D wygląda dużo bardziej efektownie, jednak na potrzeby standardowych projektów, np. podjazdów czy ścieżek, równie dobrze sprawdza się projekt 2D, który także uwzględnia każdy szczegół.
--
REKLAMA:
--

Dlaczego warto?

Niekwestionowanym atutem współpracy z architektem krajobrazu jest zniwelowanie ryzyka popełnienia błędów, które mogą skutkować koniecznością powtórzenia niektórych prac brukarskich. Dzięki profesjonalnie wykonanemu projektowi bez trudu oszacujemy koszty i czas niezbędny do ułożenia nawierzchni. Otrzymamy także możliwość bezpośredniego skonsultowania się z producentem, a co za tym idzie – wypytania o szczegóły dotyczące właściwości produktu oraz utrzymania go w dobrym stanie przez lata.

Z usługi projektowej Polbruk można skorzystać po wpłaceniu zwrotnej kaucji, wliczonej w koszt zakupu produktów.

źródło: Polbruk

Artykuły podobne:

d