newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 16 lipca 2019
29.01.2018r...

Które urządzenie od Ciepło-Tech wybrałbyś do walki ze Smogiem?

Zapraszamy do głosowania w naszej ankiecie.


Głosowanie zostało przygotowane dla kampanii:

AUER WALCZY ZE SMOGIEM

Akcja będzie trwała od 15.01.2018 do 31.03.2018 roku.


POMPA HRC:

HRC to gama wysokotemperaturowych pompa ciepła powietrze-woda o mocy maksymalnej od 7 do 140kW. Dzięki szerokiemu zakresowi modulacji pompy ciepła marki Auer doskonale dostosowują się do zewnętrznych warunków pracy, i funkcjonują w bardzo szerokim zakresie temperaturowym, nawet poniżej -20°C. Powietrzne pompy ciepła HRC osiągają bardzo wysoki współczynnik sprawności COP i podgrzewają wodę do temperatury 70°C.

Fot. Ciepło-Tech
Fot. Ciepło-Tech

KOCIOŁ PULSACYJNY:

Kocioł pulsacyjny PULSATOR marki Auer to najbardziej zaawansowane osiągnięcie w dziedzinie gazowych kotłów kondensacyjnych. Wykorzystuje on pulsacyjną zasadę spalania gazu. Umożliwia to osiągnięcie bardzo wysokiego współczynnika sprawności oraz wykorzystanie zjawiska kondensacji w szerokim zakresie temperaturowym. Kotły Pulsacyjne dostępne są w mocach od 20 do 240kW.

Fot. Ciepło-Tech
Fot. Ciepło-Tech

KOCIOŁ LELIA:

Gazowy kocioł kondensacyjny LELIA dostępny jest w szerokiej gamie dwufunkcyjnych modeli – od kotłów naściennych do stojących zintegrowanych z warstwowym zasobnikiem c.w.u. Kotły LELIA odznaczają się bardzo wysoką jakością montażu i zastosowaniem żeliwnego bloku skupiającego podłączenia hydrauliczne. Modulowana moc kotła - do 24 kW przy ogrzewaniu oraz do 30 kW w przygotowaniu ciepłej wody użytkowej - zapewni komfort w każdej sytuacji.

Fot. Ciepło-Tech
Fot. Ciepło-Tech
--
REKLAMA:
--

źródło: obud.pl

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d