newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 21 października 2018
09.01.2018r...

CREATOR wyłonił najlepsze prace podsumowujące kursy projektowania wnętrz

Projekty Julii Bronowickiej-Jaworskiej, Kamili Kruszewskiej, Klaudii Olejniczak i Marty Mikulskiej zostały wyróżnione jako najlepsze prace kończące kolejne kursy projektowania wnętrz CREATOR.
Kursy CREATOR to autorskie szkolenia skierowane do wszystkich, którzy chcą zdobyć zawód projektanta wnętrz lub poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę na ten temat. Prowadzone są przez wykładowców akademickich oraz cenionych w Polsce architektów, projektantów wnętrz i designerów.

Julia Bronowicka - Wrocław_RZUT - aranżacja, Fot. CREATOR
Julia Bronowicka - Wrocław_RZUT - aranżacja, Fot. CREATOR

Kamila Kruszewska - Gdynia, Fot. CREATOR
Kamila Kruszewska - Gdynia, Fot. CREATOR

Klaudia Olejniczak - Wa-wa, Fot. CREATOR
Klaudia Olejniczak - Wa-wa, Fot. CREATOR

Szkolenie ma rozbudowaną formę wykładów, warsztatów i prezentacji multimedialnych oraz spotkań na żywo z dobrym wzornictwem w najlepszych showroomach wnętrzarskich. Formuła ta umożliwia uczestnikom zdobyć nie tylko teoretyczną, ale też praktyczną wiedzę, a tym samym pozwala na kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodach projektanta wnętrz, stylisty i dekoratora.
--
REKLAMA:
--
Kurs kończy się prezentacją własnych etiud projektowych wykonanych przez uczestników, które są później oceniane przez specjalistów. Najlepsze prace są nagradzane, a ich autorzy mają możliwość zaistnienia w liczących się polskich mediach wnętrzarskich i branżowych. Uczestnicy na zakończenie kursu otrzymują certyfikaty ukończenia MEN.

Zajęcia od ponad 10 lat organizuje i prowadzi Niepubliczna Placówka Oświatowa CREATOR. To pierwsza i jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce, która opracowała autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym. 

Marta Mikulska – uczestniczyła w jesienno-zimowej edycji kursu CREATOR 2017 w Krakowie. Z wykształcenia ekonomistka. Od kilku lat prowadzi firmę Dekea, w której za pomocą zindywidualizowanych tapet ściennych, rolet z dowolnymi nadrukami czy paneli szklanych personalizuje pomieszczenia i pomaga klientom poczuć się dobrze w ich własnych wnętrzach. Stylizacja i wystrój wnętrz to jej pasja, dlatego dzięki wiedzy zdobytej na kursie CREATORA, planuje poszerzyć ofertę firmy o kompleksowe aranżacje przestrzeni życiowych (kreacje zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne). Prywatnie jest mamą 4-letniej Ady i 6-letniej Laury.
Kamila Kruszewska - uczestniczyła w jesienno-zimowej edycji kursu CREATOR 2017 w Gdyni. Architekturą w każdej postaci interesuje się od zawsze. Zaczęło się od zwykłego budowania w grze The Sims i rysowaniu układu mebli w pokojach, a potem stało się w pełnoprawnym planem na przyszłość. Jestem inżynierem architektury krajobrazu, jednak podczas magistratu postanowiłam rozszerzyć swoją wiedzę o wnętrza, które od jakiegoś czasu bardziej mnie interesowały. Wnętrza dają możliwość spełnienia czyichś pragnień i wykreowania przestrzeni ich przyszłego życia. Kurs pomógł jej usystematyzować wiedzę w tym zakresie i znacznie rozszerzył informacje na temat wnętrz. Upewnił mnie też w kierunku dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Klaudia Olejniczak - uczestniczyła w jesienno-zimowej edycji kursu CREATOR 2017 w Warszawie. Ukończyła studia, które pozwoliły jej uzyskać tytuł inżyniera, lecz od wielu lat interesowała się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Pierwsze sukcesy na drodze wielkiej przygody z architekturą i projektowaniem wnętrz przyniosły jej ukończone z wyróżnieniem kursy z zakresu architektury i projektowania wnętrz oraz zwycięstwo w jesiennej, warszawskiej edycji organizowanego przez CREATORA konkursu na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej. Dzięki zwycięstwie, uwierzyła w siebie, w moje umiejętności i wizje. Otworzyło to przede mną nowe możliwości dalszego rozwoju. Projektowanie wnętrz od zawsze było dla mnie pasją, teraz stało się twórcza pracą i moim nowym życiowym zajęciem.

Julia Bronowicka-Jaworska - uczestniczyła w jesienno-zimowej edycji kursu CREATOR 2017 we Wrocławiu. Z wykształcenia dietetyk i mgr inż. ochrony środowiska, obecnie posiada firmę związaną z branżą mieszkaniową oraz współprowadzi firmę zajmującą się budową dróg. Postanowiła dodatkowo obrać nową ścieżkę zawodową, ponieważ dopiero projektowanie wnętrz daje jej satysfakcję i spełnienie. Dotychczasowe wykształcenie i doświadczenie zawodowe pozwalają jej szerzej spojrzeć na projekt i potrzeby inwestora. Projektuje wnętrza “do mieszkania”, bez względu na styl i charakter, pełne ciepła i przytulności. Wierzy, że da się osiągnąć ten efekt, stosując naturalne surowce, odpowiednio dobrane tekstylia i rośliny.

Najbliższe terminy kursów CREATOR:

Wrocław
Początek: 3 marca 2018, daty spotkań: ,4,17,18 marzec, 7,8,21,22 kwiecień, 12, 13 maj 2018
Kraków
Początek: 20 stycznia 2018, daty spotkań: 20,21 styczeń, 3,4 luty, 10,11,24,25 marzec; 14,15 kwiecień 2018
Gdynia
Początek: 3 marca 2018, daty spotkań -  3,4,17,18 marzec; 7,8,21,22 kwiecień12,13 maj 2018
Warszawa
Początek: 3 luty 2018, daty spotkań - 3,4,10,11 luty, 3,4,17,18 marzec, 7,8 kwiecień 2018 

Terminy kursów stylizacji wnętrz:

Warszawa
7, 8, 21, 22 kwietnia
12, 13, 26, 27 maja

źródło: CREATOR

d