newsletter reklama projekty domów forum
piątek 22 lutego 2019
13.12.2017r...

Wyróżnienie Dobry Design 2018 dla Okap Franke Mythos

Okap nablatowy Franke Mythos FMY 905HE zdobył wyróżnienie w kategorii AGD w konkursie Dobry Design 2018, organizowanym przez redakcję magazynu „Dobrze Mieszkaj”.
Fot. Franke
Fot. Franke
Podczas zakończonej w ubiegłym tygodniu V edycji Forum Dobrego Designu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Dobry Design 2018, którą poprowadził Tomasz Pągowski, a towarzyszyły mu redaktor merytoryczna FDD i dyrektor wydawnicza Publikatora, Justyna Łotowska oraz Ewa Kozioł, redaktor naczelna Dobrze Mieszkaj. Konkurs Dobry Design wyróżnia najlepsze, najciekawsze produkty wnętrzarskie oraz rozwiązania, które odmieniają przestrzenie domów i mieszkań. W tym roku do grona jurorów zostało zaproszonych aż 150 projektantów i architektów wnętrz. To z pewnością największe jury w konkursie wnętrzarskim w Polsce zdecydowało, jakie produkty w tym roku zasługują na tytuł Dobry Design. W gronie nagrodzonych laureatów, w kategorii AGD uznanie jury zdobył okap nablatowy Franke Mythos.

Dobry Design to projekt, mający na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. W tym roku do plebiscytu zgłoszono aż 200 produktów 60 marek, a nagrody i wyróżnienia przyznano w 11 kategoriach. „Jesteśmy dumni, że zarówno wzornictwo jak i rozwiązania funkcjonalne okapu nablatowego Mythos zostały docenione prze ekspertów. Ten model okapu potwierdza charakterystyczny dla współczesnych kuchni trend całkowitego integrowania urządzeń AGD w zabudowie, by przestrzeń kuchni była jak bardziej uniwersalna” – podkreśla Rafał Derecki – Produkt Manager AGD Franke Polska, obecny na gali rozdania nagród.
--
REKLAMA:
--
Okap Franke Mythos FMY 905 HE jest przeznaczony do całkowitej zabudowy w kuchennym blacie. W trybie maksymalnej wydajności oczyszcza z kuchennej pary i zapachów aż 560 m³ na godzinę, przy średnicy wylotu powietrza 220 x 90 mm. Intuicyjne sterowanie Soft- Touch sprawia, że szybko i wygodnie można zmieniać tryb pracy tego urządzenia. Okap wyposażony jest w filtr aluminiowy, przystosowany do mycia w zmywarce, a jako opcję można wybrać także wysokowydajny filtr węglowy wielokrotnego użytku.

źródło: Franke

d