newsletter reklama projekty domów forum
środa 13 grudnia 2017
07.12.2017r...

AIB w rankingu przetwórców polimerów w Polsce

Branżowy miesięcznik „Plastics Review” opublikował ranking przetwórców polimerów w Polsce. Sklasyfikowano w nim 200 firm z całego kraju. W prestiżowym zestawieniu znalazła się firma AIB.
Fot. AIB
Fot. AIB
„Ranking of Plastic Processors in Poland” jest cenioną klasyfikacją uwzględniającą przetwórców polimerów w Polsce. Przygotowuje ją, znany w branży tworzyw sztucznych, miesięcznik „Plastics Review”, istniejący na rynku od 2000 roku. Głównym kryterium mającym wpływ na kolejność przedsiębiorstw w rankingu są przychody netto ze sprzedaży. Zestawienie uwzględnia też m.in. dynamikę przychodów netto ze sprzedaży oraz procentowo ujęty zysk netto.

W tegorocznej, siedemnastej już edycji rankingu, firma AIB zajęła 109. miejsce. – Od początku działalności dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były innowacyjne i charakteryzowały się najwyższą jakością. Filozofia funkcjonowania AIB opiera się również na partnerskich relacjach z odbiorcami. To wszystko przekłada się na ciągły rozwój firmy i jej wyniki finansowe – mówi Maciej Ślączka, Prezes AIB.
--
REKLAMA:
--
AIB to firma zajmująca się produkcją rozwiązań izolacyjnych. W ofercie posiada wyroby na bazie butylu, taśmy izolacyjne, uszczelki, profile oraz system montażu w warstwie izolacji SIMPLEX i SIMPLEX BASIC. AIB od wielu lat jest dostawcą materiałów izolacyjnych i komponentów do produkcji okien oraz drzwi dla największych marek z branży stolarki otworowej i chemii budowlanej.

źródło: AIB

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d