newsletter reklama projekty domów forum
sobota 17 listopada 2018
07.12.2017r...

Chapel Parket UNIQUE YOUNIVERSE motywem przewodnim targów DOMOTEX 2018

To już tradycja: marka Chapel Parket rozpoczyna Nowy Rok od udziału w międzynarodowych targach branży podłogowej DOMOTEX. W przyszłym roku będzie podobnie z tą różnicą, że hanowerskie show wystawiennicze przejdzie znaczną metamorfozę. Utrzymana w formule open space ekspozycja Chapel Parket będzie dostępna w pawilonie 13, przy miejscu C89. Hasłem przewodnim targów są słowa „UNIQUE YOUNIVERSE”. Wyrażona w ten sposób idea personalizacji produktów towarzyszy marce Chapel Parket od początku jej istnienia.
Fot. Chapel Parket
Fot. Chapel Parket
Fot. Chapel Parket
Fot. Chapel Parket

„UNIQUE YOUNIVERSE” motywem przewodnim targów DOMOTEX 2018


Hanower od lat gości najważniejsze firmy z szeroko pojętej branży podłogowej. Najbliższe targi DOMOTEX zostaną zainaugurowane w piątek, 12 stycznia 2018 roku i potrwają do poniedziałku, 15 stycznia. To nowość: dotychczas spotkanie profesjonalistów rozpoczynało się w soboty i trwało do wtorku. Na tym zmiany się jednak nie kończą. Na uczestników wydarzenia czeka także nowy program i zmieniona konfiguracja przestrzeni wystawienniczej. Poszczególne segmenty produktów będą prezentowane w innych pawilonach niż zazwyczaj. Dla przykładu: ekspozycja marki Chapel Parket od lat była dostępna w hali 8, a w przyszłym roku drewniane podłogi będą prezentowane w pawilonach 12 i 13.

Marka dębowych podłóg Chapel Parket będzie obecna na targach DOMOTEX po raz czternasty. Tradycyjnie, w przestronnej ekspozycji o powierzchni około 150 metrów kwadratowych będzie dominować naturalne drewno. Paradoksalnie, rozwiązanie to nie jest oczywistością dla wszystkich producentów oferujących podłogi wykonane z tego szlachetnego surowca.
--
REKLAMA:
--
Przestronne stoisko stworzono zgodnie z ideą „open space”, dzięki czemu uczestnicy targów mogą bez skrępowania poznawać wszystkie prezentowane rozwiązania i możliwości oferowane przez markę Chapel Parket. Uwagę gości stoiska zawsze przykuwa już sama podłoga. Podczas przyszłorocznych targów tworzyć ją będą elementy z cieszącej się wielką popularnością serii Chapel Minster. Z przedstawicielami marki Chapel Parket będzie można spotkać się w hali 13, przy miejscu C89.
Przyszłoroczne spotkanie profesjonalistów będzie symboliczne - targi DOMOTEX odbędą się po raz 30. Motywem przewodnim show będą słowa „UNIQUE YOUNIVERSE”.

Hasło to wyraża potrzebę jeszcze silniejszej personalizacji produktów i usług. Idea ta towarzyszy podłogom Chapel Parket od samego początku istnienia marki. Już sam logotyp - zawierający postać starożytnego architekta - podkreśla fakt, iż każdy zamawiający jest kreatorem swojej podłogi. Inwestor decyduje o wszystkich cechach materiału (selekcji drewna, kolorze, rozmiarze i rodzaju elementów oraz sposobie ich wykończenia), a w konsekwencji - o jej ostatecznym wyglądzie. Zamawiający mają z czego wybierać: wszystkich dostępnych możliwości jest blisko 30 tysięcy!

Wbrew pozorom, takie „szycie podłogi na miarę” jest użyteczne nie tylko w przypadku nietypowych obiektów lub wnętrz wymagających specjalnego potraktowania. Możliwość indywidualnego doboru każdej cechy materiału pozwala stworzyć podłogę idealnie odpowiadającą wszystkim potrzebom zamawiającego. Chodzi nie tylko o produkt zgodny z konkretnymi wymogami technicznymi, ale przede wszystkim - realizację marzeń o własnej i niepowtarzalnej podłodze.

źródło: Chapel Parket

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d