newsletter reklama projekty domów forum
sobota 17 listopada 2018
07.12.2017r...

Invado na Batimat 2017

Niewidoczna ościeżnica Sara Pro, drzwi Egida oraz okleina o usłojeniu horyzontalnym – te produkty cieszyły się największym zainteresowaniem oglądających, którzy w dniach od 6 do 10 listopada odwiedzili nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Budowlanych Batimat w Paryżu.
Fot. Invado
Fot. Invado

Podczas Targów zaprezentowaliśmy drzwi Egida, Destino Unico, Capena Inserto, Martina, Malawi i Norma Decor. - Pokazaliśmy również przesuwny system naścienny z drzwiami Averno. Te skrzydła oraz Orso, przedstawione zostały w premierowej okleinie o usłojeniu horyzontalnym i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zachwyciła Francuzów – mówi dyrektor eksportu, Jarosław Kaczorowski.

Tegoroczne stoisko, powstało w oparciu o doświadczenia i wnioski wyciągnięte z poprzednich lat. Czteroboczna, modułowa zabudowa z elementami naturalnego drewna i trójwymiarowym logo nie tylko przyciągała wzrok, ale ułatwiała komfortowe prowadzenie rozmów handlowych. – Po latach nabraliśmy praktycznego nastawienia do stoiska. Stawiamy na elegancję i prostotę, które podkreślają stabilizację i pozycję naszej firmy – podkreśla J. Kaczorowski.
--
REKLAMA:
--
W Międzynarodowych Targach Budowlanych Batimat nasza firma uczestniczy od 2005 roku. Przez te lata dość mocno zmieniło się podejście do drzwi. – Kiedyś największą popularnością cieszyły się modele fornirowane i drewniane. Dziś wygrywa okleina, a wraz z tym trendem marka Invado, która jest coraz bardziej rozpoznawalna na francuskim rynku.

źródło: Invado

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d