newsletter reklama projekty domów forum
sobota 17 listopada 2018
04.12.2017r...

System rynnowy PVC ProAqua

BUDMAT nie czeka na koniec deszczu. Dla nas to okazja do dobrej zabawy! Przychodzi nam to łatwo, bo nasze domy są bezpieczne. Chronią je systemy, które zapewniają spokój i komfort, nawet w najbardziej deszczowe dni. Poznaj nasz niezawodny system rynnowy PVC ProAqua.
Fot. Butmat
Fot. Butmat
Fot. Butmat
Fot. Butmat

ProAqua to przemyślany system rynnowy produkowany z tworzywa sztucznego, przeznaczony do skutecznego odprowadzania wody deszczowej z dachu. Jest szczelny, estetyczny i trwały – doskonale sprawdza się na każdym dachu. Najwyższą jakość systemu rynnowego ProAqua gwarantują nowoczesne technologie wytwarzania. Wysokiej klasy maszyny i narzędzia oraz przemyślany cykl produkcyjny to rozwiązania stworzone specjalnie do produkcji ProAqua.

Nowe technologie i innowacje Tradycyjny, półokrągły kształt rynny zaprojektowano z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Zwiększają one jej sztywność oraz zabezpieczają przed przelewaniem się wody. Dodatkowo w systemie ProAqua rynna posiada specjalne połączenie z hakiem, które tworzy zamek zapobiegający wypięciu się rynny po jej zamontowaniu. Zwiększoną szczelność połączeń poziomych elementów systemu ProAqua uzyskano dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanej przez nas uszczelki trójwargowej.
--
REKLAMA:
--
Dbałość o każdy szczegół W procesie produkcyjnym rynien i rur spustowych systemu ProAqua zastosowano cięcie elementów za pomocą specjalistycznej gilotyny. Efekt? Idealnie gładkie i równe krawędzie poszczególnych części systemu, brak opiłków i zanieczyszczeń, które mogłyby uszkodzić produkt. Dodatkowo, podczas produkcji, punkty wtrysku tworzywa znajdują się w niewidocznych miejscach, dzięki czemu rynny ProAqua wyróżnia szczególna estetyka wykonania.

W trosce o środowisko ProAqua spełni oczekiwania również tych Klientów, dla których ważne są aspekty proekologiczne. System rynnowy powstaje z materiałów, które nadają się do recyklingu i dalszego przetworzenia, a sam proces produkcyjny zaprojektowano tak, aby chronić środowisko naturalne.
NOWOŚĆ: Mały system rynnowy dołącza do oferty W naszej dotychczasowej ofercie dostępne były dwa rozmiary systemu rynnowego PVC ProAqua - system 125/90 (110) oraz system 150/110. Od teraz to się zmienia! Do rodziny ProAqua dołącza tzw. mały system rynnowy - 75/63 - z przeznaczeniem na mniejsze budynki mieszkalne, balkony, lukarny, altany czy garaże. Dzięki temu, gwarantujemy dostępność spójnej kolorystycznie, kompletnej gamy rozmiarów systemu rynnowego PVC ProAqua

źródło: Butmat

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d