newsletter reklama projekty domów forum
środa 24 października 2018
08.11.2017r...

Nowy akumulatorowy Dremel 8220

Marka Dremel rozszerza swoją ofertę wysokoobrotowych narzędzi akumulatorowych o nowy model. Dremel 8220 doskonale sprawdza się przy projektach wymagających dużej mocy i takich, w których konieczne jest wykorzystanie zaawansowanych przystawek.
Fot. Dremel
Fot. Dremel
Akumulatorowy Dremel 8220 wyróżnia się wydajnością, zapewniając użytkownikom lepszą kontrolę i możliwość efektywnej obróbki różnych materiałów. Z pomocą nowego narzędzia można wykonać szereg projektów wymagających cięcia i szlifowania metalu lub drewna, frezowania, czyszczenia czy polerowania. Narzędzie obrotowe Dremel 8220 pozwala na wszechstronne i precyzjne działanie przy małych i dużych projektach - od zajęć hobbystycznych, np. wytwarzania biżuterii, przez grawerowanie szkła, do prac domowych i ostrzenia narzędzi ogrodowych.

Model Dremel 8220 stworzono do wymagających zadań, dlatego jest wyposażony w wydajny silnik, który zapewnia odpowiednie rezerwy mocy. Wyjmowany akumulator litowo-jonowy 12V gwarantuje maksymalną wydajność i do 33% dłuższą pracę podczas cięcia śrub w porównaniu do poprzednika - modelu Dremel 8200. Natomiast wbudowana dioda led 360 stopni pozwala dokładnie oświetlić miejsce pracy.
--
REKLAMA:
--
Narzędzie jest kompatybilne ze wszystkimi standardowymi przystawkami Dremel oraz przystawkami High Performance, np. minipilarką Dremel umożliwiającą precyzyjne i szybkie cięcie.Nakrętka kształtowa EZ Twist ze zintegrowanym kluczem umożliwia szybką wymianę akcesoriów.

Dremel 8220 ma ergonomiczny kształt, który umożliwia wygodne trzymanie narzędzia w punkcie, gdzie znajduje się środek ciężkości – blisko zamontowanego osprzętu. Miękki uchwyt 360 stopni gwarantuje wygodną pracę w każdej pozycji.

Nowy akumulatorowy Dremel 8220


źródło: Dremel

d