newsletter reklama projekty domów forum
piątek 25 maja 2018
11.09.2017r...

Nowa drabina Tribilo od KRAUSE

Firma Krause wprowadziła nowość drabinę Tribilo, zgodzie z nowymi wymaganiami normy EN 131, które wchodzą w życie na początku 2018 roku.
Fot. Krause
Fot. Krause

Opis produktu:

- jej konstrukcja oparta jest na trzech elementach, dzięki czemu urządzenie można ustawiać w różnych konfiguracjach. Oferowane przez producentów - takich jak Krause - akcesoria dodatkowe, nie tylko zwiększają funkcjonalność, ale pozwalają także na bezpieczną pracę w trudno dostępnych miejscach i, co istotne, w zgodzie z nowymi wymaganiami normy EN 131, które wchodzą w życie na początku 2018 roku.

- drabina nie ma sobie równych. Trzy elementy sprawiają, że może być wykorzystywana jako drabina przystawna, rozsuwana oraz wolnostojąca (opcjonalnie z wysuwanym elementem). Do tego cały zestaw dodatkowych akcesoriów z Systemu Combi, które nie tylko zwiększają możliwości użytkowe oraz bezpieczeństwo, ale i nadają drabinie zupełnie nowe funkcje. Na uwagę zasługuje uchwyt dystansowy do prac w trudno dostępnych miejscach (np. przy występach dachu) oraz przedłużenie podłużnicy , które zniweluje nierówności podłoża i umożliwi korzystanie z drabiny na schodach. Do tego szpice do drabin, które znacząco zwiększą stabilność urządzenia na grząskim terenie oraz półka, która z jednej strony pozwoli odłożyć narzędzia i materiały, z drugiej zaś może stanowić wygodny i bezpieczny stopień.
--
REKLAMA:
--
- została wyposażona w szereg rozwiązań, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników. Model opiera się na dwukomponentowych stopkach (SafetyCap), które z jednej strony gwarantują skuteczne połączenie z podłożnicą, z drugiej zaś zabezpieczają drabinę przed poślizgnięciem. Ważną rolę podczas użytkowania spełniają, odporne na warunki atmosferyczne, pasy, które nie dopuszczają do przypadkowego rozsunięcia się konstrukcji oraz samozabezpieczające się zaczepy (AutoSnap), które wykluczają nieplanowane rozsunięcie się drabiny zarówno w trakcie użytkowania, jak i transportu.

źródło: Krause

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d