newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 20 sierpnia 2017
08.08.2017r...

IZOLMAT TERMOKLEJ – wykonanie termoizolacji jest szybkie i łatwe

Papa IZOLMAT termoklej jest przeznaczona do wykonywania paroizolacji oraz mocowania płyt termoizolacyjnych na dachach i tarasach. Umieszczone na stronie wierzchniej paski bitumiczne umożliwiają mocowanie płyt EPS, XPS i PIR bez konieczności stosowania dodatkowych klejów czy łączników mechanicznych. Papę można stosować na podłożu betonowym, z blachy trapezowej i z płyt OSB.
IZOLMAT TERMOKLEJ – wykonanie termoizolacji jest szybkie i łatwe, Fot. Izohan
IZOLMAT TERMOKLEJ – wykonanie termoizolacji jest szybkie i łatwe, Fot. Izohan

Najważniejsze cechy

Zastosowane na wierzchniej stronie papy paski bitumu pozwalają na skrócenie nawet do 60% czasu niezbędnego do montażu płyt ocieplających. Ograniczają jednocześnie koszty związane z inwestycją, eliminując dodatkowe elementy montażowe.

Dzięki odpowiednim modyfikacjom papy, możliwe jest zastosowanie IZOLMAT termoklej w obniżonych temperaturach otoczenia – do -10 stopni C.
--
REKLAMA:
--

Łatwy montaż

IZOLMAT termoklej w standardowy sposób zgrzewany jest z odpowiednio zagruntowanym podłożem. Montaż termoizolacji powinien zostać poprzedzony rozgrzaniem do temp. ok. 140oC wierzchniej strony papy. Nadtopione w ten sposób folia PE i paski bitumu stanowią warstwę klejącą dla płyt EPS, XPS i PIR.

Oszczędność czasu i pieniędzy

IZOLMAT TERMOKLEJ, papa asfaltowa zgrzewalna podkładowa, to nowoczesny produkt dedykowany każdemu dekarzowi. Dzięki wymienionym właściwościom, wykonywanie warstwy paroizolacyjnej oraz mocowanie płyt termoizolacyjnych jest szybsze, łatwiejsze i bardziej ekonomiczne.

źródło: Izohan
Najnowsze wieści z branży
Wideo
Zobacz powiększony film oraz inne instrukcje

Home
Newsletter
Reklama
Partnerzy
Materiały do pobrania
Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone
www.oBud.pl

Wydawca:

Nevicom Sp. z o.o.
ul. R. Kaczmarczyka 17
85-796 Bydgoszcz
tel./fax: 052/ 321 12 80
NIP: 5542920610
KRS: 0000454504
d