newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 23 września 2018
25.07.2017r...

W kobietach siła! Viessmann partnerem Forum Kobiet

19 czerwca br. odbyła się V edycja Wrocławskiego Forum Kobiet, organizowanego przez Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Jubileuszowe V Forum, któremu patronowała firma Viessmann, zorganizowane było pod hasłem „Kobieta o każdej porze dnia”.
Fot. Viessmann
Fot. Viessmann

Jubileuszowe Forum cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, przyciągając do Centrum Kongresowego w Kompleksie Hali Stulecia kilkaset kobiet. Uczestniczki imprezy miały szansę wysłuchać wystąpień gwiazd i uczestniczyć w wielu merytorycznych dyskusjach z ciekawymi osobami. Gośćmi Specjalnymi tegorocznej edycji byli dziennikarka telewizyjna i radiowa Beata Tadla, dziennikarz i prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz, stylista gwiazd Tomasz Jacyków, psychodietetyk Elżbieta Lange, propagatorka edukacji finansowej Dominika Nawrocka, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Szmidt – styliści fryzur, gwiazdy programu „Ostre Cięcie”.

Fot. Viessmann
Fot. Viessmann

Jak co roku, V Wrocławskie Forum Kobiet zostało podzielone na panele dyskusyjne. Panie rozmawiały o tym, jak przemawiać, by zostać wysłuchaną, poznawały tajniki kreowania wizerunku i udanej stylizacji, uczyły się dbać o swoje zdrowie i urodę. Ponadto, poruszano szeroko pojętą tematykę inteligentnego domu. Iwona Folleher, Marketing Manager w firmie Viessmann, opowiedziała nie tylko o produktach dla nowoczesnych domów, ale również o świadomym zarządzaniu domowym budżetem przy wykorzystaniu nowoczesnych i bezpiecznych technologii, takich jak Aplikacja ViCare Viessmann.

Fot. Viessmann
Fot. Viessmann

Ze spotkania można było wyciągnąć wnioski, że nowoczesne kobiety potrafią doskonale godzić obowiązki zawodowe z dbaniem o siebie, swój dom oraz finanse. Nie bez powodu o kobietach mówi się house managerki. Dla nowoczesnych kobiet ważne jest jednak nie całkowite przejmowanie wszystkich zadań domowych, a raczej umiejętne nimi kierowanie! Nie mniej niż mężczyźni, kobiety lubią również nowe technologie. Dziś to głównie one podejmują decyzje zakupowe i wybierają technologie do domu – dbając równocześnie o estetykę urządzeń. Nawet urządzenia grzewcze potrafią dobrać tak, aby pasowały do całego wnętrza. W kobietach siła – o każdej porze dnia!
--
REKLAMA:
--
Zwieńczeniem Forum było losowanie nagród ufundowanych przez partnerów.

źródło: Viessmann

d