newsletter reklama projekty domów forum
sobota 18 listopada 2017
19.06.2017r...

Akumulatorowa piła szablasta Bosch z ergonomicznym uchwytem

Bosch przedstawia nową akumulatorową piłę szablastą GSA 18V-32 Professional.
Fot. Bosch
Fot. Bosch

Opis produktu:

Narzędzie posiada nową rękojeść, która w przeciwieństwie do klasycznej rękojeści zamkniętej, umożliwia wygodne trzymanie narzędzia w wielu pozycjach, w sytuacjach nietypowych lub wymagających dłuższej pracy. Narzędzie jest też wyposażone w aktywny system tłumienia drgań - zintegrowany w obudowie przekładni ciężarek przeciwdziała w sposób ciągły siłom masowym. Dzięki temu rozwiązaniu nowa piła szablasta Bosch oferuje najniższy poziom drgań w tej klasie narzędzi. Rezultatem jest mniej męcząca praca.

W pile GSA 18V-32 Professional można włączyć ruch oscylacyjny, który zapewnia szybkie tempo pracy. Narzędzie posiada regulację prędkości skokowej, dzięki czemu można je dostosować do właściwości obrabianego materiału. Wyposażono je także w system łagodnego rozruchu, który umożliwia precyzyjne nacinanie. Dodatkową zaletą piły jest system beznarzędziowej wymiany brzeszczotów, który wygodnie obsługuje się również w rękawicach: po obróceniu dużego pierścienia przy nasadzie otwiera się uchwyt SDS i można wyjąć brzeszczot. Ponadto piła GSA 18V-32 Professional posiada metalowy hak, który pozwala zawiesić urządzenie na drabinie lub rusztowaniu między kolejnymi etapami pracy. Dzięki temu użytkownik może odłożyć urządzenie w bezpieczne miejsce nie marnując czasu.
--
REKLAMA:
--
Akumulatorowa piła szablasta GSA 18V-32 Professional jest standardowo wyposażona
w akumulator o pojemności 5,0 Ah i oferuje optymalną w tej klasie narzędzi relację mocy do wagi. W wyposażeniu standardowym znajdują się także dwa brzeszczoty oraz ładowarka.

Akumulatorowa piła szablasta Bosch z ergonomicznym uchwytem


źródło: Bosch

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d