newsletter reklama projekty domów forum
sobota 18 listopada 2017
14.06.2017r...

Firma Marchewka nagrodzona na Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość”

W trakcie Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość 2017” firma Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza została wyróżniona w dwóch kategoriach. W 1. edycji konkursu „Orły Dizajnu” I nagrodę przyznano schodom z drewna. Przedstawiciele spółki odebrali również nagrodę 10-lecia – tytuł Platynowego Orła Polskiego Budownictwa w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa”.
Statuetka Orzeł Dizajnu. Fot. Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza
Statuetka Orzeł Dizajnu. Fot. Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza
Statuetka Orzeł Polskiego Budownictwa. Fot. Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza
Statuetka Orzeł Polskiego Budownictwa. Fot. Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza

W konkursie „Orły Dizajnu” nagradzane są przedsiębiorstwa działające  w obszarach: architektury, meblarstwa, ogrodów, wyposażenia wnętrz. Tworzone przez nie wzornictwo jest nowoczesne, innowacyjne i unikalne, a oferowane produkty i usługi charakteryzują się wysoką jakością.
 
“Orły Polskiego Budownictwa” to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży budowlanej. została doceniona za najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, a także za wzorowe zarządzanie posiadanymi zasobami. “Orzeł Polskiego Budownictwa” świadczy o tym, że firma jest wizytówką polskiej gospodarki, dynamicznie się rozwija, a jej działalność nie odbiega od światowych standardów.

źródło: Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d