newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 25 września 2017
25.05.2017r...

RD bud Orłem Polskiego Budownictwa 2017

„Orły Polskiego Budownictwa 2017” zostały rozdane! 19 maja br. w warszawskim hotelu Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala „Polska Przedsiębiorczość 2017”, podczas której dokonano wręczenia najważniejszych nagród branży budowlanej… Laureaci to firmy, o których bez wahania można powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki.
Fot. RD bud
Fot. RD bud
Konkurs „Orły Polskiego Budownictwa" organizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, już od 10 lat nagradza firmy, które kreują obraz budownictwa nowoczesnego i bezpiecznego, stanowiąc przy tym wzór dobrego zarządzania i reprezentując godną naśladowania postawę biznesową. Od pierwszej edycji prestiżowe tytuły przyznaje niezależna Kapituła Konkursu. Tegoroczna odsłona nie była pod tym względem wyjątkiem.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2017” oraz innych projektów realizowanych w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość miało miejsce w piątkowy wieczór – 19 maja br., podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość 2017” zorganizowanej w hotelu Sangate Hotel Airport w Warszawie. Uroczystość poprowadzili wspólnie Iwona Radziszewska i Wojciech Gąsowski. Wśród tłumnie przybyłych gości znaleźli się przedstawiciele świata polityki i biznesu. Jednak tego wieczoru najważniejsi byli laureaci!
--
REKLAMA:
--
W kategorii „Generalny Wykonawca” złotą statuetką Orła Polskiego Budownictwa 2017 uhonorowano RD bud Sp. z o.o., firmę specjalizującą się w kompleksowym budownictwie obiektów handlowych, hotelowych, biurowych, logistycznych, przemysłowych oraz mieszkaniowych – od budów „pod klucz”, przez przebudowy, rozbudowy i modernizacje, aż po renowacje. Kapituła konkursu doceniła jednak nie tylko dynamiczny rozwój spółki, któremu towarzyszy stała dywersyfikacja oferty i stale powiększająca się liczba realizacji, lecz także aktywność w działaniach społecznych i proekologicznych – zrównoważony rozwój to jeden z filarów, na których od początku opiera się polityka tej firmy.

W imieniu laureata nagrodę odebrała Wioletta Fabrycka, Kierownik ds. Handlowych.

źródło: RD bud
Najnowsze wieści z branży
Wideo
Zobacz powiększony film oraz inne instrukcje

Home
Newsletter
Reklama
Partnerzy
Materiały do pobrania
Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone
www.oBud.pl

Wydawca:

Nevicom Sp. z o.o.
ul. R. Kaczmarczyka 17
85-796 Bydgoszcz
tel./fax: 052/ 321 12 80
NIP: 5542920610
KRS: 0000454504
d